Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Viešvilės miestelio biblioteka.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Atvira informavimo ir orientavimo sistema - AIKOS
Projektas „Mes rūšiuojam prisijunk ir tu
Saugus elgesys vandenyje
Pirmas

        Jaunesniosios ikimokyklinės grupės vaikai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ilgalaikiame STEAM projekte „STEAMuko Smalsiuko nuotykiai 2026 m.“ Šio projekto tikslas – per žaismingas STEAM veiklas ir personažo STEAMuko Smalsiuko nuotykius skatinti vaikų smalsumą, kūrybiškumą, pažinimo džiaugsmą ir ankstyvųjų STEAM kompetencijų ugdymą. Gegužės mėnesį vaikai susipažino ir tyrinėjo, konstravo vandens, oro, žemės transporto. Žaidė kūrybinius vaidmeninius žaidimus, lavino sakytinę kalbą, smulkiąją motoriką, skaičiavo ir matavo dydžius. Veiklos buvo įdomios, tad vaikai aktyviai įsitraukė ir siūlė savo idėjas (informaciją ir nuotraukas pateikė ikimokyklinio ugdymo mokytoja A. Rusinavičiutė).

alt alt

 

         Septintos klasės mokiniai kartu su klasės vadove Aušra Rusinavičiute leidosi į smagią ir turiningą išvyką į Palangą. Kelionė suteikė galimybę ne tik pabūti kartu, bet ir praturtinti žinias bei patirti daug gerų emocijų. Išvykos metu dalyviai apsilankė Palangos gintaro muziejuje, kur dalyvavo įdomioje edukacijoje. Jos metu susipažino su gintaro atsiradimo istorija, jo savybėmis, sužinojo daug įdomių faktų apie Baltijos auksu vadinamą gintarą bei apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas. Po edukacijos pasivaikščiojome Baltijos jūros pakrante, pasigrožėjome pajūrio vaizdais. Pasivaikščiojimas suteikė progą atsipalaiduoti, pabendrauti ir pasidžiaugti gražia diena. Vėliau išvykos dalyviai linksmai leido laiką vandens pramogų parke, kur netrūko juoko, geros nuotaikos ir aktyvių veiklų. Mokiniai ir džiaugėsi galėdami kartu pramogauti, stiprinti tarpusavio ryšius ir kurti gražius prisiminimus. Dėkojame Smiltės mamai Sigitai Šimaitienei už  nuvežimą (informaciją pateikė klasės vadovė A. Rusinavičiutė, nuotraukas – S. Šimaitienė).

alt  alt

 

      Paskutinę šių mokslo metų dieną 6–8 klasių mokinių veikla buvo skirta sutvarkyti ir pagražinti mokyklos aplinką: mokiniai tvarkė mokyklos terotorijoje esančius takus, ravėjo gėlynus, kad mokyklos teritorija ir atostogų metu liktų jauki bei tvarkinga. Ši veikla ne tik padėjo pagražinti mokyklos aplinką, bet ir ugdė atsakomybę, bendruomeniškumą bei pagarbą aplinkai. Sutvarkius teritoriją, visi susirinko mokyklos kieme, kad išgirstų, kaip mūsų mokiniams sekėsi šiais mokslo metais. Mokiniams, kurie visus mokslo metus stropiai mokėsi ir pasiekė puikių mokymosi rezultatų, buvo įteikti Padėkos raštai. Už labai gerą mokymąsi apdovanoti Mėta Ulevičiūtė (7 klasė) ir Matas Kemeris (8 klasė), padėkos už gerą mokymąsi, aktyvią popamokinę veiklą įteiktos aštuoniems 6–8 klasių mokiniams. Aštuntos klasės mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo pirmosios dalies baigimo pažymėjimai. Tai svarbus žingsnis jų mokymosi kelyje, žymintis vieno etapo pabaigą ir naujų iššūkių bei galimybių pradžią. Paskelbus mokslo metų pabaigą, buvo nuleista virš mokyklos visus mokslo metus plevėsavusi mūsų valstybės vėliava, o mokiniams palinkėta gražios, saugios ir turiningos vasaros (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja A. Rusinavičiutė).

alt alt

 
Daugiau įrašų...