Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Ugdymas
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Maitinimas
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Valdymas ir savivalda
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Atvira informavimo ir orientavimo sistema - AIKOS
Projektas „Mes rūšiuojam prisijunk ir tu
Saugus elgesys vandenyje
Pirmas

       Lapkričio 29 d. penktokai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danute Sabonaitiene į susitikimą su pasaka pakvietė mažuosius ikimokyklinukus. Andrii skaitė pasaką, kaip kepė duonelę, Gabrielė – apie gerąją mergaitę, kuri mokėjo pasidalinti su vargstančiais, o Smiltė priminė, kaip vištytė ir gaidelis ėjo riešutauti. Mėta paaiškino mažiesiems klausytojams, kodėl pagal lietuvių liaudies sakmę saulė šviečia dieną, o mėnulis naktį. Dar penktokai mokė mažuosius rauti ropę, ir papasakojo, kaip geram žmogui į pagalbą gali ateiti pasakose gyvūnai. Pažaidę kartu žaidimų, priminė sau ir darželinukams, kad žiemą reikia pasirūpinti paukšteliais (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja D. Sabonaitienė).

alt alt

 

          Lapkričio 24-25 dienomis mokykloje vyko Tauragės krašto skautų rudens sueiga „Legendos atgimsta‘23“. Į šią sueigą sugužėjo net 70 skautų iš Lukšių, Smalininkų, Jurbarko, Kauno, Vilniaus, o juos pasitiko mūsų mokyklos Karšuvos draugovės skautai. Sueiga prasidėjo gražia atidarymo rikiuote, kurios metu mus sveikino mūsų mokyklos skautų draugovės įkūrėja Danutė Daunorienė, rikiuotės metu buvo pravestas ir jaunesniųjų skautų įžodis. Vėliau visi keliavo į Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre vykusį skautų atrankinį dainų konkursą „Gražių dainelių daug girdėjau“. Jame pasirodę visi 4 krašto kolektyvai, tarp jų ir mūsų skautų ansamblis (Rugilė, Mėta, Smiltė, Gabrielė, Nojus 5 kl., Medeinė, Karolina, Gabija, Austėja 8 kl., Gabrielė 9 kl.) ir šeimyninis skautų trio (Karolina, Gabrielė, jų mama Kristina) buvo pakviesti dalyvauti finaliniame konkurso koncerte, kuris vyks Kaune. Grįžę ir šiek tiek atsipūtę bei pavakarieniavę skautai mokykloje turėjo vakaro laužą, kurio metu susipažino su įvairiomis legendomis ir istorijomis, žaidė ir dainavo, stebėjo vasaros stovyklos akimirkas, užfiksuotas nuotraukose. Atėjusi naktis buvo paslaptinga ir stebuklinga, Karšuvos draugovėje „prisirpo“ nauja patyrusi skautė, „vyšnia“ Gabrielė Glinskaitė.

          Kitos dienos rytas prasidėjo anksti, skautai atlikę mankštą pusryčiavo, o skautai-„citrinos“, keliavo į naujų „citrinų“ įžodį, kuris vyko prie Viešvilės žuvitakio, miestelio centre. Karšuvos draugovei tas rytas dovanojo būrį „citrinų“, skauto įžodį davė Rugilė, Mėta, Smiltė, Gabrielė (5 kl.), Vakaris ir Matas (6 kl.). Tolimesnė veikla vyko miestelyje, kur skautai, sugrupuoti į komandas, naudodamiesi žemėlapiu atlikinėjo įvairias užduotis, prisiminė skautų priesakus, giedojo Lietuvos skautijos himną, Morzės abėcėlės pagalba užšifravo žinutes, prisiminė laužų tipus ir rišo mazgus. Galiausiai visi kartu išleido stendą, kuris puošia mokyklos erdvę. Sueiga baigėsi iškilminga rikiuote, kurios metu nuskambėjo daug gražių šūkių, jautrių padėkos žodžių, buvo išdalinta daug dovanų. Labai noriu padėkoti Karšuvos draugovės skautams, be kurių ši sueiga nebūtų pavykusi, ačiū tariu Miglei Šašytei, kuri rūpinosi „GDDG“ atranka, mokytojai Kristinai Martinaitytei-Glinskienei už paruoštus skautų pasirodymus ir dalyvavimą dainų konkurso atrankoje, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centrui už nuoširdų bendradarbiavimą, skautams Ievai, Raimundui, Dainiui už nematomą, bet didelę pagalbą, skautų tėveliams, kurie palaikė savo vaikus (informaciją ir nuotraukas pateikė skautų vadovė E. Večerskienė).

alt alt

alt alt

 

       Lapkričio 11 dieną 1–2 klasių mokiniai dalyvavo Jurbarkų darželio-mokyklos organizuotoje tarptautinėje pradinių klasių mokinių poezijos ir muzikos šventėje „Išlydim rudenėlį“. Šventei mokinius paruošė muzikos mokytoja Aušra Masteikaitė Mičulė. Mokiniai dainavo dvi dainas „Nedėlios rytelį“ ir „Išėjo tėvelis į mišką“. Mokytoja Aušra jiems pritarė grodama akordeonu. Mokiniai patyrė naujų įspūdžių dainuodami scenoje, klausydamiesi kitų dalyvių (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja R. Neverauskienė).

alt alt

 
Daugiau įrašų...
Projekto tikslas  – siekti 5–10 klasių mokinių pasiekimų gerinimo
ES parama - „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Elektroninis dienynas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija
Nacionalinė švietimo agentūra dalyvauja įgyvendinant valstybinę ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo politiką, prisideda užtikrinant švietimo kokybę, teikia informacinę, konsultacinę, kvalifikacijos tobulinimo, ugdymo pagalbą, vykdo švietimo stebėseną ir švietimo tyrimus, formuoja ugdymo turinį ir koordinuoja jo įgyvendinimą, organizuoja ir administruoti mokinių pasiekimų patikrinimus, brandos ir kitus egzaminus.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Saugus elgesys vandenyje
Portalas eMokykla Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras Būk saugus elektroninėje erdvėje Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainė
Tai interaktyvi interneto svetainė, skirta asmenims, norintiems atsisakyti šio žalingo įpročio