Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Ugdymas
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Maitinimas
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Valdymas ir savivalda
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Atvira informavimo ir orientavimo sistema - AIKOS
Projektas „Mes rūšiuojam prisijunk ir tu
Saugus elgesys vandenyje
Pirmas

 

   Vadovaudamasi Jurbarko savivaldybės tarybos 2024 m. balandžio 25 d. sprendimu Nr. T2-93 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jurbarko r. Viešvilės pagrindinę mokyklą, prijungiant prie Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašui“, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija dalyvauja reorganizavime. Po reorganizavimo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla vykdys ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas, o jos Viešvilės skyrius – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas. Reorganizavimo pabaiga – 2024 m. rugpjūčio 30 d. Pridedama Jurbarko savivaldybės tarybos sprendimas T2-93.

          Mūsų mokyklos choras „Viešviliukai“ (vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė) dalyvavo Tauragės regiono dainų ir šokių šventėje „Upėmis tekančios dainos“, kuri šiais metais vyko Jurbarke. Šioje dainų šventėje koncertavo 2500 dalyvių iš Jurbarko, Pagėgių, Tauragės ir Šilalės miestų bei rajonų. Jungtinis vaikų choras atliko 4 kūrinius: „Nupiešiu Lietuvą“, „Svarbiausi žodžiai“, „Gimtoji kalba“ ir „Tau, mano mamyte“. Pastarąjį jungtiniam vaikų chorui dirigavo „Viešviliukų“ vadovė Kristina. Visi grįžome su puikiais įspūdžiais, pasibendravę, susiradę naujų draugų ir su geromis emocijomis (informaciją ir nuotraukas pateikė K. Martinaitytė-Glinskienė).

alt alt

alt

 

        Birželio 14-ąją minima Gedulo ir vilties diena, tad šiai dienai atminti mokykloje vyko istorijos pamoka „Traukinys į tremtį“. Ji skirta prisiminti mūsų šalies istoriją, pagerbti buvusius tremtinius ir lagerių vargus patyrusius žmones bei puoselėti istorinę atmintį. Pamokos metu prisiminėme tremties sąvoką, aiškinomės, kiek žmonių nukentėjo nuo šio lietuvių tautos genocido, aptarėme žmonių kančias ir viltį grįžti į tėvynę Lietuvą. Pamokos metu stebėjome Giedrės Beinoriūtės filmą „Gyveno senelis ir bobutė“, kuriame pasakojama vienos tremtinių šeimos gyvenimo istoriją. Pamokos metu turėjome ir kitos veiklos. Suskirstyti į poras ar pavieniui gaminome traukinio vagonus, o juose išrašėme tremtinių vardus. Šis traukinys tarsi simbolis sujungė šiandien ir tada gyvenusius žmones. Pamoka buvo prasminga ir dar kartą leido susimąstyti apie tai, ką teko išgyventi mūsų tautai ir kaip stipriai žmonės mylėjo savo tėvynę (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja E. Večerskienė).

alt alt

alt alt

 

         Birželio 14 dieną visus tėvelius darželyje apsilankęs „klounas“ sukvietė aktyviai praleisti laiką su savo vaikais. Tėvelių ir jų vaikų laukė 5 aktyvios užduotys: ištvermės, jėgos, mąstymo ir išradingumo. Prieš aktyvią veiklą visų laukė mankšta ir pažintis su Kneipo taku. Džiaugiamės tėvelių, kai kurių vaikų brolių ar sesių aktyviu dalyvavimu kartu su mažaisiais darželinukais. Netrūko gerų emocijų atliekant užduotis, tad diena buvo tikrai nuotaikinga (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja N. Padvelskytė-Putramentienė). 

 alt alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...
Projekto tikslas  – siekti 5–10 klasių mokinių pasiekimų gerinimo
ES parama - „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Elektroninis dienynas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija
Nacionalinė švietimo agentūra dalyvauja įgyvendinant valstybinę ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo politiką, prisideda užtikrinant švietimo kokybę, teikia informacinę, konsultacinę, kvalifikacijos tobulinimo, ugdymo pagalbą, vykdo švietimo stebėseną ir švietimo tyrimus, formuoja ugdymo turinį ir koordinuoja jo įgyvendinimą, organizuoja ir administruoti mokinių pasiekimų patikrinimus, brandos ir kitus egzaminus.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Saugus elgesys vandenyje
Portalas eMokykla Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras Būk saugus elektroninėje erdvėje Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainė
Tai interaktyvi interneto svetainė, skirta asmenims, norintiems atsisakyti šio žalingo įpročio