Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Ugdymas
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Maitinimas
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Valdymas ir savivalda
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Atvira informavimo ir orientavimo sistema - AIKOS
Projektas „Mes rūšiuojam prisijunk ir tu
Saugus elgesys vandenyje
Pirmas

 

   Vadovaudamasi Jurbarko savivaldybės tarybos 2024 m. balandžio 25 d. sprendimu Nr. T2-93 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jurbarko r. Viešvilės pagrindinę mokyklą, prijungiant prie Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašui“, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija dalyvauja reorganizavime. Po reorganizavimo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla vykdys ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas, o jos Viešvilės skyrius – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas. Reorganizavimo pabaiga – 2024 m. rugpjūčio 30 d. Pridedama Jurbarko savivaldybės tarybos sprendimas T2-93.

          2024 m. balandžio 26 d. mūsų mokyklos kanklių ir gitarų būrelių nariai dalyvavo Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos etninės kultūros būrelio ,,Upelė", vadovaujamo Vilmos Baltutienės, 25-erių metų jubiliejinėje šventėje. Atlikome tris kūrinius: lietuvių liaudies šokį ,,Trepsiukas" ir polką ,,Tamta tedri," bei Veliuonos krašto dainą, užrašytą A. Juškos ,,Ei, strazduži, strazduži". Šventėje dalyvavo ir buvęs mokyklos kanklių būrelio dalyvis Ugnius Banaitis. Jis padainavo, pritardamas kanklėmis, mažosios Lietuvos krašto jaunimo meilės dainą ,,Šią naktelę, per naktelę" (informaciją ir nuotraukas pateikė muzikos mokytoja A. Masteikaitė Mičulė).

alt alt

 

         Pavasario šventė – tai kasmetinis Lietuvos skautijos renginys, kurio metu į kurį nors miestą suvažiuoja skautai iš visos Lietuvos paminėti skautų globėjo Šv. Jurgio dienos. Šiais metais Pavasario šventė „Į SAULĘ!“ vyko balandžio 27 dieną saulės mieste – Šiauliuose. Pavasario šventės metu dalyviai laiko nešvaistė veltui – jaunesnieji skautai aplankė dviračių ir angelų muziejus, tikrino savo žinias apie planetas ir patį Šiaulių miestą visiems gerai žinomame žaidime Kahoot. Skautai ne ką mažiau linksminosi darydami žaislinius lėktuvėlius bei dalyvaudami orientaciniame žaidime, kuriame sužinojo daug naujų faktų apie Šiaulių miestą ir jo istoriją. O patyrę skautai su miestu susipažino mobilios programėlės pagalba, su kuria turėjo surasti mieste tam tikrus objektus. Vadovai renginio metu tikrai neliūdėjo, nes organizatoriai paruošė labai įdomių edukacijų, pasirūpino poilsio vieta – vadovų oaze. Po visų veiklų, pasipildę žiniomis apie Saulės miestą, skautai susirinko Šiaulių centriniame parke, kur bendruomeniškai pavalgė vakarienę ir visą renginį uždarė vakaro laužu, kurio metu skambėjo skautiškos dainos ir buvo šokami lietuvių liaudies šokiai. Nuoširdų AČIŪ, HIP VALIO bei visus visus skautiškus šūkius tariame Šiaulių skautų tuntui, kuris intensyviai visus metus ruošėsi, plušo tam, kad 1500 skautų iš visos Lietuvos susipažintų su Šiauliais bei turėtų nepamirštamą dieną didžiuliame skautų būryje (informaciją ir nuotraukas pateikė skautų vadovė Eglė Večerskienė).

alt alt

alt alt

 

        Nuo kovo 12 d. iki balandžio 12 d. mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėse buvo vykdomas respublikinis STEAM projektas „Pasakų skrynelė. Keliaukime į pasakas kūrybiškai“. Projektą vykdė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Padvelskytė-Putramentienė kartu su Klaipėdos raj. Agluonėnų mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytoja Oksana Tijūnaitiene. Projekto tikslas – skatinti domėjimąsi knygomis, ugdyti skaitymo kultūrą, skaitant vaikams pasakas ir vedant netradicines, eksperimentines, įdomias pamokėles, per kurias lavinamas kūrybiškumas ir vaizduotė. Projekte sulaukėme Lietuvos mokytojų iš įvairių miestų ir rajonų, kurie pasidalino puikiomis idėjomis, kaip pasakos gali virsti įdomios ir kūrybingos. Dalinamės keletu darbų. Visus darbus rasite nuorodoje: https://www.facebook.com/groups/719410277028558 (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja Neringa Padvelskytė-Putramentienė).

alt alt

 
Daugiau įrašų...
Projekto tikslas  – siekti 5–10 klasių mokinių pasiekimų gerinimo
ES parama - „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Elektroninis dienynas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija
Nacionalinė švietimo agentūra dalyvauja įgyvendinant valstybinę ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo politiką, prisideda užtikrinant švietimo kokybę, teikia informacinę, konsultacinę, kvalifikacijos tobulinimo, ugdymo pagalbą, vykdo švietimo stebėseną ir švietimo tyrimus, formuoja ugdymo turinį ir koordinuoja jo įgyvendinimą, organizuoja ir administruoti mokinių pasiekimų patikrinimus, brandos ir kitus egzaminus.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Viešvilės miestelio biblioteka.
Saugus elgesys vandenyje
Portalas eMokykla Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras Būk saugus elektroninėje erdvėje Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainė
Tai interaktyvi interneto svetainė, skirta asmenims, norintiems atsisakyti šio žalingo įpročio