Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Atvira informavimo ir orientavimo sistema - AIKOS
Projektas „Mes rūšiuojam prisijunk ir tu
Saugus elgesys vandenyje
Saugus elgesys vandenyje
Pirmas

        Šią savaitę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių „Saulės zuikučiai“ ir "“Pelėdžiukai“ vaikai dalyvavo projekte, kuris skirtas pasveikinti Klaipėdą su 770-uoju gimtadieniu. Į mūsų darželį atkeliavo du nauji draugai – gandriukai Gintaras ir Baltija. Gandriukai mus supažindino su savo kraštu, Klaipėda, o mes jiems aprodėme ir papasakojome apie gražiausias vietas Viešvilėje. Su vaikais gandriukai keliavo prie žuvitakio, virtualiai apskrido rezervatą, pamatė siauruką bei dirbo ir linksminosi mūsų darželyje. Išlydėjome gandriukus nenoriai, tačiau ne tuščiomis – su mūsų pačių rankomis pagamintais sveikinimais, kuriuos sudėjome į bendrą knygelę bei į kelionės dienoraštį sukėlėme visus patirtus nuotykius. Ačiū Gintarui ir Baltijai už nepamirštamus nuotykius drauge (informaciją ir nuotraukas pateikė ikimokyklinio ugdymo mokytoja N. Padvelskytė-Putramentienė).

altalt

alt alt

alt alt

 

       Gegužės 19 d. mūsų mokyklos pradinukų kanklių ansamblis, vadovaujamas muzikos vadovės Aušros Masteikaitės Mičulės, ir šeštokas Aironas Šimaitis dalyvavo rajoniniame renginyje "Laisvės šaukliai", skirtame Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti. Kanklių ansamblis atliko 2 dainas: "Vijo lizdą pelėda" ir "Tai raibumai genelio", o Aironas deklamavo B. Brazdžionio eilėraštį "Aš žinau". Kartu su kitų ugdymo įstaigų atlikėjais, dalyvavusiais šioje poezijos ir dainų šventėje, pasidžiaugėme, kad gyvename laisvoje valstybėje, kad visi kartu turime saugoti ir branginti savo kraštą (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja I. Oičenkienė).

alt alt

 

         Gegužės 30 d., nuo 12.30 val., į mokyklą atvyksta mokyklinės aprangos gamintojai.

           Mokykloje lieka galioti tokia pati mokyklinė apranga: mergaitėms sijonukai arba sarafanai (kokie buvo iki šiol) bei tamsiai mėlynas švarkelis arba bliuzonas, o berniukams – tamsiai mėlynas bliuzonas arba švarkelis. Mokykla turi užsakiusi mokyklos emblemų-ženkliukų, kurie yra privalomi prie mokyklinės aprangos, juos bus galima įsigyti mokykloje (1 euras). 

 

Paskutinį kartą atnaujinta (2022-05-20)

 
Daugiau įrašų...