Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

      Kovo 20 dieną grupė mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių su vadovėmis vykome į Aleksandro Stulginskio universitetą (ASU), kur vyko respublikinis jaunųjų miško bičiulių renginys, skirtas Tarptautinei miškų dienai paminėti. Šventė ASU prasidėjo renginio svečių sveikinimais, po kurių vyko šiais metais paskelbtų konkursų laurėtų apdovanojimai. Labai džiaugiamės, kad šiemet Jurbarko miškų urėdija buvo nominuota pačia mylimiausia Lietuvoje. Mūsų būrelis „Atžalynas“ bei vadovės Vaida Jakaitytė ir Kristina Budriuvienė gavo padėkas už dalyvavimą konkurse „Aktyviausi jaunųjų bičiulių būreliai, klubai, mokyklinės girininkijos“. Po apdovanojimų pakėlėme žemės ir miško dienų vėliavas, mėgavomės pavasariu, saulės užtemimu ir skanavome kareivišką košę. Po skanių pietų ASU kiemelyje grįžome į salę, kurioje netrukus prasidėjo protmūšis. Jame dalyvavo 22 komandos iš visos Lietuvos. Mūsų komandą „Atžalynas“ sudarė Lukas Lubas, Tomas Sinkus, Mantas Leveckis, Justas Leveckis ir Gabrielė Gabrielaitytė. Komandai teko įveikti 5 etapus, iš viso atsakyti į 50 klausimų. Pasibaigus protmūšiui lentelės suvestinėje užėmėme 10 vietą. Visiems buvo smagu dalyvauti šioje gražioje ir turiningoje šventėje, o komandai įsivertinti ir pasidžiaugti savo žiniomis apie Lietuvos miškus (informacija ir nuotraukos būrelio vadovės V.Jakaitytės).

alt alt

alt alt

 

            2015 metų kovo 22 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių - liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ Suvalkijos (Sūduvos) regioninis ratas. Jame varžėsi atlikėjai iš Kauno, Vilkaviškio, Marijampolės, Šakių, Prienų, Birštono, Kalvarijos, Kazlų Rūdos bei Jurbarko. Mažosios Lietuvos Jurbarko kraštui atstovavo ir Martyno Jankaus užrašytas dvi dainas – „Oi, eisim namo“ ir „Vai linksmai plaukia“ gražiai padainavo mūsų mokyklos ketvirtokė Miglė Šašytė. Miglę konkursui ruošė muzikos  mokytoja Kristina Martinaitytė-Glinskienė (informacija ir nuotraukos K.Martinaitytės-Glinskienės).

alt alt alt

 

      Kovo 19 d., minint Tarptautinę žemės dieną, mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai kartu su svečiais iš Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos dalyvavo viktorinoje "Miško galia". Renginį pradėjo mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai, kurie dar kartą parodė, kaip reikia rūšiuoti šiukšles, o devintokai Raminta ir Mantas, renginio vedėjai, supažindino su vertinimo komisija, priminė, kodėl pasaulyje minima Žemės diena. Buvo sudarytos 4 komandos - po 2 iš mokyklos. Joms teko atlikti įvairias Kalvelių girininkijos girininkės Irenos Petrošienės parengtas užduotis. Kol komandos rengė atsakymus, kiti dalyviai atsakinėjo į klausimus, minė mįsles. Teisingų atsakymų autorių laukė saldus prizas. Komandos šauniai padirbėjo ir komisijai teko paplušėti, skaičiuojant taškus. Daugiausiai taškų pavyko surinkti mūsų mokyklos komandoms, tačiau svečiai iš Smalininkų tik keliais taškais atsiliko. Visas komandas renginio organizatorės - mokytoja, jaunųjų miško bičiulių būrelio vadovė Vaida Jakaitytė ir Klavelių girininkijos girininkė Irena Petrošienė - apdovanojo prizais. Renginio pabaigoje prie mokyklos buvo iškelta Žemės vėliava (informacija ir nuotraukos direktorės Irenos Oičenkienės).

alt alt

alt alt

alt alt

 

           Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų respublikinis lietuvių liaudies dainų ir lopšinių renginys „Iš tautosakos skrynelės" - tradicinis, kas antri metai vykstantis Jurbarko ,,Ąžuoliuko“ mokykloje. Šiuo renginiu siekiama ugdyti vaikų meno bei kūrybos poreikį, puoselėti liaudies dainavimo tradicijas, populiarinti dainininkų meninę saviraišką. Sesės Karolina ir Gabrielė Glinskaitės taip pat dalyvavo šiame renginyje ir atliko dvi liaudies daineles: „ Marčiau, kerdžiau“, „Šoka kiškis, šoka lapė“. Šventėje dalyvavo 86 vaikai iš visos Lietuvos. Vaikams buvo įteiktos saldžios dovanėlės, o vadovams - padėkos. Vėliau visi vaišinosi skanumynais ir arbata (informacija ir nuotraukos vadovės Kristinos Martinaitytės-Glinskienės).

alt                     alt

alt

 

           Kovo 13-14 d. „Karšuvos“ skautų draugovės skautės-vyšnios su vadove surengė sueigėlę jauniesiems skautams „Viskas iš naujo“, kad naujai sudarytos skiltys pabendrautų tarpusavyje. Vienas iš sueigos tikslų buvo ugdyti vaikų kūrybiškumą, norą skautauti.  Vakaras prasidėjo nuo rikiuotės, o po jos įvyko vakaro laužas, kurio tema "Holivudas". Po vakaro laužo vyko skautorama, kurioje kas 10 min. jaunesnieji skautai pasikeisdami vaikščiojo po 6 punktus: „mazgai“, „laužas“, „himnas“, „uniforma“, „kūrybinis“, „rikiuotė“. Visų dideliam džiaugsmui po skautoramos vyko vakarienė skiltyse.  Visi draugiškai ir su malda pavalgę iškeliavome į naktinį žygį. Išaušus naujai dienai, skautai tęsė veiklą: mankštinosi, pusryčiavo, mokėsi skautų įstatus, tvarkėsi, po uždarymo rikiuotės visi išsivaikščiojo namo. Viešvilės „Karšuvos“ skautų draugovę po sueigos sudaro 5 skiltys, kurioms skautai priklauso pagal amžių. Yra dvi mažųjų skautų skiltys - "Šermukšniai" ir „Lašeliai“, dvi jaunesniųjų skautų – „Lelijos“ ir „Ąžuolai“ bei viena patyrusių skautų skiltis „Pelėdos“ (informacija sesės Eglės, nuotraukos brolio Pijaus).

alt alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...