Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

       Į mokyklą atsiųstos užsakytos mokyklinės aprangos, už kurias jau sumokėta. Kas buvote užsisakę, bet dar nepaiėmėte, prašom atvykti į mokyklą darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Kreiptis į mokyklos sekretorę.

 

             Mokiniams, kurie turi nepatenkinamų metinių įvertinimų, suteikiama galimybė padirbėti individualiai papildomai. Papildomų darbų laikas - birželio 3-16 d. Mokykloje iškabintas grafikas, kuriomis dienomis pas kurį mokytoją gali ateiti mokiniai konsultuotis, atlikti papildomus darbus. Mokytojų tarybos posėdis, kuriame bus sprendžiama dėl kėlimo į aukštesnę klasę po papildomų darbų, vyks birželio 17 d. Bus atsižvelgiama į mokinio parodytas pastangas, darbų atlikimo rezultatus. Primename, kad 10 klasės mokinys, turintis bent 1 dalyko nepatenkinamą pažymį, paliekamas kartoti kursą. Galimybės suteiktos, belieka patiems mokiniams jas išnaudoti ir pagerinti mokymosi rezultatus (informacija direktorės I.Oičenkienės).

 

          Birželio 3 d. mokykloje baigta 2015-2016 m.m. ugdomoji veikla. Tą dieną 6-10 klasių mokiniai kartu su klasių vadovais įsivertino savo klasės ir įvertino mokyklos veiklą, parengdami pristatymus. Kiekviena klasė pasižadėjo atlikti po gerą darbą, naudingą visai mokyklai, kitais mokslo metais. Po parengtų įsivertinimo pristatymų, Padėkos raštais buvo apdovanoti labai gerai ir gerai besimokę mokiniai, pasidžiaugta pasiektais mokinių ir juos rengusių mokytojų puikiaia rezultatais rajoniniuose ir respublikiniuose renginiuose. Taip pat buvo įteikti Pažymėjimai aštuntokams, perkeltiems į devintą klasę ir baigusiems Pagrindinio ugdymo programos I dalį, bei Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai dešimtokams, sėkmingai baigusiems pagrindinio ugdymo programą. Pabaigoje aktyviausiems 10 klasės mokiniams Ramintai Sakalauskaitei ir Mantui Leveckiui teko garbė nuleisti valstybinę vėliavą prie mokyklos, tuo simboliškai paskelbiant šių mokslo metų ugdomosios veiklos pabaigą (informacija direktorės I.Oičenkienės, nuotraukos 9 kl.mokinio E.Kromelio).

alt alt

alt alt

alt alt

 

          Gegužės 31 dieną darželyje vyko tradicinis sporto renginys "Sportuoju aš ir visa mano šeima". Renginio pradžioje ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių vaikai kartu su savo tėveliais išsirikiavo linksmai "Kapitono Flinto" mankštai, kurią pravedė auklėtoja Ingrida. Po mankštos renginio dalyvių laukė įvairios rungtys: kamuoliuko ridenimas, pernešimas ir metimas į taikinį, ropojimas tuneliu ir kt. Nuo vaikučių neatsiliko ir tėveliai: ant virvutės segė lėlių drabužėlius, dėliojo dėliones. Renginį vainikavo tradicinis virvės traukimas. Mažiesiems sportininkams nesutrukdė net vis labiau šylantis oras: įšilę jie energingai įveikė visas kliūtis ir laimingi mėgavosi sultimis ir saldumynais. Dėkojame vaikučių tėveliams, padėjusiems organizuoti ir pravesti renginį (informacija ir nuotraukos pavaduotojos ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui B.Kuklierienės).

alt alt

alt alt

alt alt

 

       Gegužės 30 dieną darželio salėje nuaidėjo I klasės mokinukų šurmulys. Jis skelbė pirmokų "Abėcėlės" šventę. Į šventę skubėjo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Pirmokėliai, pasipuošę raidžių karūnėlėmis, kaukėmis ir aprangomis, tėvelius nukėlė į pasakų šalį ir suvaidino mini spektakliuką „Kaip kurmis kelnaites pasisiuvo“. Spektaklio metu netrūko šokių, žaidimų ir dainelių, kurias paruošti padėjo muzikos mokytoja Kristina Martinaitytė-Glinskienė. I klasės mokiniai dainavo apie kurmį, vijo siūlus, baidė vabalus savo dainomis. Šventę pabaigėme gražia vasariška dainele  "Vieversys". Kaip padėkos ženklą už pirmus metus, praleistus mokykloje, mokiniai savo tėveliams įteikė pačių pagamintas gėlytes (informacija ir nuotraukos mokytojos N.Padvelskytės-Putramentienės).

alt alt

alt      alt

 
Daugiau įrašų...