Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

        Pasitikdami Vasario 16-ąją, mūsų valstybės atkūrimo dieną, penktokų ir šeštokų komandos rinkosi į mokyklos biblioteką, kur juos pakvietė bibliotekininkė Elena Vizbarienė. Abi komandos susigalvojo pavadinimus ir atliko įvairias užduotis apie Lietuvą: reikėjo išspręsti kryžiažodį, įvardinti žymius mūsų valstybės žmones, praeitį ir lankytinas vietas žyminčius pastatus, gamtinius objektus. Puikiai komandoje dirbo šeštokai, gal todėl jiems šiek tiek geriau pavyko atlikti užduotis. Visus dalyvius bibliotekininkė pagyrė už jų žinias apie savo valstybę ir apdovanojo (informacija ir nuotraukos direktorės I.Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 

       Vasario 10 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė rajono pradinių klasių mokinių dainų šventė "Tavo švelniuose delnuose". Skambių vaikiškų balsų šventėje dalyvavo 10 chorų iš mūsų rajono mokyklų. Puikiai dainavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos K.Martinaitytės-Glinskienės. Grįžtant namo visas autobusas klegėjo nuo vaikų juoko ir įspūdžių (informacija ir nuotraukos mokytojos K.Martinaitytės-Glinskienės).

alt alt

 

         Sausio mėn. pabaigoje mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Danutė Sabonaitienė. Dalyvavo 5-8 klasių atstovai, deja, 9-10 klasių grupėje norinčių dalyvauti konkurse neatsirado. Skaitovai rinkosi jiems patinkančių autorių kūrinius ar jų ištraukas ir stengėsi kuo raiškiau perteikti juos klausytojams. Vertinimo komisijos nuomone, geriausiai meninį žodį perteikė aštuntokas Gražvydas Stanevičius, II vieta atiteko penktokei Viltei Strikaitei. Po lygiai balų surinko ir pelnė trečiąsias vietas šeštokės Miglė Šašytė ir Armanda Urpšaitė. Nugalėtojai buvo apdovanoti Padėkos raštais ir knygomis, o visi dalyvavę - saldumynais.

             Vasario 6 d. vyko rajoninis meninio skaitymo konkurso etapas. Jame mokyklai atstovavo Gražvydas Stanevičius ir pelnė I vietą 5-8 klasių mokinių grupėje.

Sveikiname Gražvydą ir jo mokytoją Danutę Sabonaitienę ir linkime sėkmingo pasirodymo zoniniame ture Kaune!

alt alt

alt

 

 

        Dalis mūsų pradinių klasių mokinių lanko kraštotyros ir jaunųjų miško bičiulių būrelius. Užsiėmimų metu vaikai mokosi pažinti savo kraštą, jos gamtą, tradicijas, atlieka kūrybinius darbus. Veiklai paįvairinti ir žinioms pagilinti lankėmės Jurbarko krašto ir Vinco Grybo muziejuose. Jurbarko krašto muziejuje mokiniai stebėjo sukurtą filmuką apie Jurbarką ir taip sužinojo miesto pavadinimo kilmę. Susidomėję apžiūrėjo karių šarvus, jų ginklus, kaip atrodė viduramžių medinė pilis. Labai daug emocijų sukėlė edukacinė pamoka „Senoji mokykla“. Gidė parodė, kaip atrodė tų laikų rašymo priemonės, suolas, kokios buvo bausmės už nepaklusnumą, papasakojo, kokių mokomųjų dalykų buvo mokomasi, kaip buvo vertinami mokiniai. Antroji pamokos dalis praktinė. Vaikai susipažino, kas yra dantraštis ir, išsiminkę molio gabaliuką, braižė ženklus, kurie atitiko jų vardo raidę. Taip pat išbandė rašymą plunksna, mirkydami ją į rašalą. Rašė gotikinio stiliaus raides. Nebuvo lengva jas gražiai „išraityti“ molyje ir lape. Vaikai namo parsivežė savo darbelius. Liks gražus prisiminimas apie dalyvavimą edukacinėje pamokoje. Nepraleidome progos apsilankyti Vinco Grybo muziejuje. Vaikai susipažino su Lidijos Meškaitytės kūryba, apžiūrėjo jos piešinius. Plačiau buvo domimasi apie skulptorių Vincą Grybą. Apžiūrėjome žymiausius jo darbus, sužinojome, kur šiuo metu stovi jo skulptūros. Aptarimo metu vaikai sakė, kad visiems labai patiko išvyka, nes daug sužinojo, patyrė naujų įspūdžių, praplėtė savo žinias. Su mokytoja Kristina pasidžiaugėme iš muziejaus darbuotojų išgirstais pagyrimais apie mūsų vaikų elgesį, dėmesingumą (informacija kraštotyros būrelio vadovės D. Daunorienės, nuotraukos jaunųjų miško bičiulių būrelio vadovės K. Budriuvienės).

alt alt

 

         Šokis – viena smagiausių judėjimo formų. Šokiu gali išreikšti save, susidraugauti su kitais, patirti gerų įspūdžių. Tokiu tikslu po pamokų pakvietėme pradinių klasių mokinius smagiai pasišokti. Mokytoja Neringa, skambant dainelei apie vorą, pravedė apšilimą. Visi puikiai žino dainą „Boružėlė“. Mokytoja parodė nesudėtingus žingsnelius ir vaikai greitai įsijungė į masinį šokį. Dar smarkiau pajudėti pakvietė mokytoja Danutė. Visi greitai pagavo smagų ritmą ir judesį. Apėmusį nuovargį pašalino relaksinė muzika ir trumpas pabuvimas tyloje. Buvo pateiktos ir kūrybinės užduotys. Kiekviena klasė, užgrojus muzikai, turėjo pašokti savo šokį. Pirmokų mokytoja pasidžiaugė savo mokiniais, nes jie labai linksmai ir išraiškingai atliko savo užduotį. Neatsiliko antrokai bei trečiokai. Popietę baigėme, smagiai šokdami rokenrolo ritmu. Apibendrindami popietę, dar kartą prisiminėme, kodėl šokis žmogui yra svarbus, kad šokti galima vos pradėjus vaikščioti ir iki gilios senatvės. Vaikams popietė patiko, veiduose spindėjo gera nuotaika ir šypsenos. Dėkojame Mangirdui ir Eligijui už pagalbą parenkant muziką (informacija mokytojos D. Daunorienės, nuotraukos mokytojos R. Neverauskienės).

alt alt

 
Daugiau įrašų...