Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

           Ketvirtadienį mokykloje Jurbarko  švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Nijolė Janonytė bendravo su mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniais apie paauglystę, apie paaugliams kylančius klausimus, aptarė įvairias bendravimo situacijas, patarė, kaip reikėtų jose elgtis. Su mokytojais psichologė kalbėjosi tema „Sudėtingos psichinės ir pedagoginės situacijos ugdytojų darbe ir tinkami jų įveikimo būdai. Atvejų analizė“ (informacija ir nuotraukos pavaduotojos ugdymui R.Augustienės).

alt alt

 

 

        Jauniesiems miško bičiuliams labai svarbi gamta, kuri glaudžia ne tik vabalą, paukštį, žvėrį, bet joje visada prieglobstį galime rasti ir mes. Norėdami prisidėti prie gamtos išsaugojimo, gamtos išteklių bei energijos taupymo rūšiuodami susidariusias atliekas, vasario 26 dieną vykome į unikalų ekomiestelį Pagėgiuose ir į atliekas mokėmės pažvelgti kitaip, išmokti tinkamai rūšiuoti šiukšles, panaudoti nebenaudojamus daiktus. Renginio metu dalyvavome ekodirbtuvėse, kuriose iš senų knygų išmokome pasigaminti unikalias gėles, atsineštus senus marškinėlius paversti stilingomis rankinėmis, maišais. Gabrielė, Samanta ir Miglė dalyvavo rūšiavimo varžybose ir laimėjo saldžiuosius prizus. Visi kiti rūšiavome savo atsineštas pakuočių atliekas, dalyvavome konsultacijose, kuriose į visus klausimus, susijusius su atliekom atsakė specialistai. Viktorinoje puikias rūšiavimo žinias pademonstravo Miglė, kuri laimėjo renginio partnerių įsteigtą prizą. Renginiui įdomumo ir spalvų pridėjo renginio vedėjai - mimų grupė „NETEISĖTAI PADARYTI“ - ir jų muzikinė programa. Įspūdžių paliko ir rodomas režisieriaus Mindaugo Survilos filmas „Stebuklų laukas“. Viso renginio metu buvo smagu dalyvauti visose veiklose, įsivertinti ir pasidžiaugti savo žiniomis, atskleisti savo galimybes bei susirasti naujų draugų ir bendraminčių.

Ačiū mūsų būrelio bičiulėms ir globėjoms Irenai Petrošienei ir Daliai Mačiežienei už parūpintą transportą ir šiltą bendravimą. (informacija Vaidos Jakaitytės, nuotraukos Kristinos Budriuvienės).

alt alt

alt alt

 

       Amsius – tai puikiai mokiniams žinomas kelių eismo personažas. Šiandien šis mielas ir drausmingas šunelis lankėsi mūsų mokykloje ir bendravo su pradinių klasių mokiniais. Kartu su Amsiumi buvo ir du policijos pareigūnai, kurie priminė vaikams saugaus eismo taisykles, atsakė į mokinių pateiktus klausimus. Daugelis mokinių puikiai atsakinėjo į pareigūnų pateiktus klausimus apie atšvaitų segėjimą, reikalavimus dviratininkui ir dviračiui, saugų perėjimą per gatvę ir t.t.. Buvo aiškiai matyti, kad pradinių klasių mokiniai apie saugų eismą žino daug. Amsis pakvietė visus vaikus nusifotografuoti kartu su juo ir policijos pareigūnais. Mokiniai gavo dovanų po kalendoriuką ir liniuotę. Išlydėję Amsių ir pareigūnus, pradinukai dar pasižiūrėjo animacinį filmuką apie saugų eismą, kurio pagrindinis herojus yra Amsius (informacija ir nuotraukos pavaduotojos ugdymui R.Augustienės).

alt alt

alt alt

 

Visus visus, didelius ir mažus, kviečiame kovo 6 d., penktadienį, 12 val. į mokykloje organizuojamą tradicinę KAZIUKO MUGĘ. Galėsite ne tik akis paganyti, bet ir pinigėlį išleisti, malonų meistro darbelį, gardumyną nusipirkti, Kaziuko bare apsilankyti.

Maloniai lauksime visų. Ateikite - nepasigalilėsite. Gros Kultūros centro muzikantai.

Norintys prekiauti registruojasi tel.49404 (iki 16 val.) ir 868673969 (16-21 val.)

Organizatoriai

 

      Mūsų mokykla tapo "Sąžiningumo mokyklų" tinklo nare nare su kitomis 60 mokyklų iš 36 Lietuvos miestų ir miestelių. „Sąžiningumo mokyklų tinklas“  yra nauja iniciatyva, kurios tikslas - suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais. Vasario 23 dieną mokykloje vyko susitikimas su šios iniciatyvos koordinatoriumi Dovydu Kaminsku. Pirmiausia jis įteikė mokyklai sertifikatą, linkėdamas kartu siekti sąžiningumo, skaidrumo bei atskaitingumo savo kasdienėje veikloje. Svečias, pateikdamas pavyzdžių diskutavo su mokiniais apie nusirašinėjimą, kitus nesąžiningus atvejus. Aštuntokas Mantas už aktyvumą pelnė prizą (informacija ir nuotraukos I.Oičenkienės ir R.Augustienės).

alt alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...