Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Jūsų IP yra:
Pirmas

           Laukdami Kalėdų atėjimo tikybos pamokas lankantys pradinukai ir penktokai kartu su mokytoja Rasa Stoškiene parengė adventinę programėlę ir parodė ją visiems pradinukams. Vaikai sužinojo, kodėl švenčiamos Kalėdos, ką reiškia ši šventė ir kitus įdomius dalykus. Prieškalėdiniam laikotarpiui puikiai tiko ši popietė (informacija direktorės I.Oičenkienės).

alt alt

 

       Grupė mūsų mokyklos mokinių kartu su socialine pedagoge Valda Kravčenkiene ir pavaduotoja ugdymui Rasa Augustiene pasitikdami šventes surengė išvyką į Kauną. Jie pasivaikščiojo ir pasigrožėjo šventiškai pasipuošusiu miesto senamiesčiu, apsilankė Rotušės aikštėje, kurioje žavėjosi gražiąja Kauno miesto puošmena - Kalėdine egle, kuri šiemet virto "Debesų egle". Išvykos dalyviai apsilankė ir gemologijos muziejuje, kur turėjo galimybę pamatyti apie 400 brangakmenių, sužinojo, kiek tonų uolienų reikia iškasti, kad išgautum 3 g aukso. Įgytas žinias mokiniai galės pritaikyti geoografijos, chemijos, istorijos pamokose (informacija V.Kravčenkienės).

alt

 

 

 Gruodžio 12 d., nuo 12 val., Viešvilės pagrindinės mokyklos sporto salėje vyks ,,Kalėdinė paramos mugė“

Kviečiame kiekvieną geros valios viešvilietį prisidėti prie paramos, paaukojant daiktą, rankdarbį, iškeptą pyragą ir t.t. Juos pardavus mugės metu, surinktos lėšos bus skirtos Kalėdinės miestelio eglės puošimui ir jos įžiebimo šventei. Mugei skirtus daiktus kviečiame atnešti iki gruodžio 10 d. į Viešvilės pagrindinę mokyklą arba seniūniją.

Mugėje veiks ,,Gerumo stalas“, skirtas vienišų senelių lankymo akcijai ,,Parnešk Kalėdas į savo namus“, jūs taip pat galite prisidėti prie šios akcijos, paruošiant seneliams dovanėles.

Visus viešviliečius kviečiame aktyviai prisidėti prie paramos mugės ir joje dalyvauti nuperkant jums patikusį daiktą arba prisidedant pinigine parama.

                                                           Organizatoriai

 

          Gruodžio 3 d. 9-10 klasių mokiniams buvo organizuota karjeros ugdymui skirta išvyka į UAB „Jurbarko duona“, AB "LESTO" Kauno regiono Jurbarko klientų aptarnavimo padalinį, AB "Swedbank" padalinį ir į Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrių. Mokiniai susipažino su duonos kepėjo, technologo, elektriko, banko darbuotojo profesijomis. UAB „LESTO“ darbuotojas supažindino su elektros tinklų naujovėmis, aplankėme Jurbarko hidroelektrinę. "Swedbank" darbuotoja pasakojo apie savo profesiją, pristatė naujas euro monetas. Duonos kepykloje sužinojome duonos kepimo kelią, kol patenka ant mūsų stalo. Teritorinės darbo biržos specialistė mokiniams pateikė informaciją, kokios profesijos šiuo metu yra paklausios, o kurios ne. Kelionę organizavo mokinių karjeros ugdymo koordinatorė mokykloje Irena Viknaitienė (informacija ir nuotraukos mokytojos Rasos Stoškienės).

alt alt

alt alt

 

           Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms. „Knyga įprasmina mūsų valstybės istoriją ir tradicijas, moko svarbiausių gyvenimo vertybių. Per šias „Knygų Kalėdas“ dovanokime lietuvių autorių knygas ir pasirūpinkime, kad jos pasiektų skaitytojus tolimiausiuose šalies kampeliuose“, – sakė Prezidentė.

           Mūsų mokyklos bibliotekai labai trūksta naujų grožinės literatūros knygų, ypač lietuvių grožinės literatūros kūrinių. Apie akcijai skirtas knygas galima rasti informacijos internetinėje svetainėje www.knygukalėdos.lt

              Būsime labai dėkingi, jei prisidėsite prie šios akcijos ir mūsų biblioteką papildysite naujomis grožinės literatūros knygomis.

 

alt

 

 
Daugiau įrašų...