Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

          Antradienį, spalio 25 d., 16 val., mokyklos informaciniame centre vyks bendras mokyklos darbuotojų ir tėvų (globėjų) susirinkimas, kuriame bus pristatoma mokyklos veiklos ataskaita už praėjusius mokslo metus. Su tėvais (globėjais) dar aptarsime ir bendrus mokyklos standartizuotų testų rezultatus, šių mokslo metų ugdymo proceso organizavimą. 

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

 

            Mokyklos pradinukai šiandien, spalio 19 d., rinkosi į popietę „ Rudenėli, labas“, kurioje dalinosi savo žiniomis apie Lietuvos medžius. Mokiniai atsakinėjo į klausimus ir pateikė savo kūrybinius darbus. Pirmokėliai pristatė pačių nupieštą piešinį ir eilėraštuką apie kriaušę. Antrokėliai deklamavo eilėraščius ir surengė savo darbų parodėlę apie obelį. Trečiokėliai pasipuošė ąžuolo lapais, supažindino mus su Lietuvos galiūnu ąžuolu. Ketvirtokai mums žaismingai vadindami pristatė beržą. Popietę užbaigėme gražiu animaciniu filmuku „Čipolino nuotykiai“ (informacija ir nuotraukos mokytojos N.Padvelskytės-Putramentienės).

alt alt

 

 

           Jau devintus metus Lietuvos zoologijos sodo gyventojai laukia gyvūnų mylėtojų surinktų gilių. Šiais metais į šią akciją įsijungė ir mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai bei kraštotyrininkai. Paraginti Kalvelių girininkės Irenos Petrošienės pririnkome ir pristatėme surinktas giles zoologijos sodo gyventojams. Spalio 13 dieną buvome pakviesti nemokamai apsilankyti „Gilės“ uždarymo renginyje, kuris vyko zoologijos sode. Be prizų ir padėkų visi apsilankiusieji galėjo išgirsti įdomius ir interaktyvius gyvūnų pristatymus bei dalyvauti beždžionių užimtume „Gilė – geriausias žaislas“. 17 jaunųjų mūsų gamtos mylėtojų praleido smagią popietę su įdomiais gyvūnais. Dėkojame girininkei, kuri pasirūpino mūsų kelione (informacija mokytojos K.Budriuvienės).

alt

 

            Šiemet respublikoje įvyko 3-iasis Solidarumo bėgimas. Mūsų mokyklos mokiniai ir darželio ugdytiniai jame dalyvauja taip pat jau treti metai. Kas yra Solidarumo bėgimas? Solidarumo bėgimas yra organizacijos„Gelbėkit vaikus“ rengiamas projektas, kurio metu, subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinamas solidarumas tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių. Jo metu surinkta parama skiriama vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų psichologinei pagalbai bei Zambijos mažųjų mirtingumui sumažinti. Mūsų planuotą Solidarumo bėgimą organizuoti mokyklos stadione pakoregavo oro sąlygos. Todėl mažiausieji bėgikai bėgo sporto salėje. Dėkojame visiems, parėmusiems šią kilnią misiją.Taip mokomės ne tik gauti, bet ir duoti, padėti tiems, kam tokia pagalba reikalinga (informacija ir nuotraukos socialinės pedagogės V.Kravčenkienės).

altalt       

 

         Šiemet ir vėl mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo „Malsenos“ organizuojamoje akcijoje "Košės diena". Spalio 10-oji – oficiali, Pasaulinės košės diena. Švietimo įstaigų ir įmonės „Malsena“ iniciatyva ji minima ir Lietuvoje. Šiais mokslo metais šioje akcijoje užsiregistravo 60000 pradinukų, tame tarpe ir mes, viešviliečiai. Akcijos metu pradinių klasių mokytojos mažuosius supažindino su sveikos mitybos principais. Mokytojai ir „Malsenos“ atstovai nori, kad vaikai nuo mažų dienų suprastų sveikos mitybos svarbą, atsisakytų nesveikų užkandžių ne tik mokykloje, bet ir namuose. Todėl organizatorių dėka turėjome galimybę nemokamai paskanauti avižinės košės su braškėmis ir bananais (informacija ir nuotraukos socialinės pedagogės V.Kravčenkienės).

alt alt

 
Daugiau įrašų...