Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

         Gegužės 28 d. Gražvydas Stanevičius, 7 klasės mokinys, buvo pakviestas į Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, kur vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laureatų pasirodymo filmavimas. Gražvydą lydėjo tėveliai, broliukas ir jo lietuvių kalbos mokytoja Danutė Sabonaitienė. Laureatų pasirodymą galėsime stebėti birželio mėnesį, konkreti data bus nurodyta TV programoje (informacija mokytojos D. Sabonaitienės, nuotraukos A.Stanevičienės).

Dėkojame mokytojai Danutei Sabonaitienei už puikų Gražvydo parengimą, o tėveliams Alinai ir Vaidui Stanevičiams už rūpestį sūnaus tobulėkimu.

alt   alt

 

          Gegužės 26 d. mūsų priešmokyklinukai kartu su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Birute Kuklieriene sukvietė tėvelius ir kitus artimuosius į atsisveikinimo su darželiu šventę. Vaikai parodė, ką išmoko per šiuos mokslo metus, kiek eilėraštukų, dainelių moka, kaip geba bendrauti. Ir juos ugdžiusi pedagogė Birutė Kuklierienė, ir muzikos vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė pasidžiaugė kūrybiškais, dainingais vaikais. Jiems buvo įteikti diplomėliai, kad jie visi baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir yra pasirengę mokytis 1 klasėje. Būsimoji pirmoji mokytoja Rūta Neverauskienė išdalino vaikams jų nupieštas mokyklas ir palinkėjusi smagių atostogų, pažadėjo jų laukti Rugsėjo 1-ąją mokykloje. Grupės "Saulės zuikučiai" vaikai padovanojo vyresniesiems draugams po originalią gėlytę, o nuo ikimokyklinukų grupės  "Pabiručiai" gavo saldumynų ir didelę lubinų puokštę (informacija ir nuotraukos direktorės I.Oičenkienės).

alt alt

alt alt

alt   alt

 

              Jau treti metai iš eilės mokykloje buvo organizuota netradicinio ugdymo veikla "Diena kitaip 2016". Visų klasių mokiniai rinkosi pageidaujamą veiklos erdvę iš vienuolikos siūlomų. Buvo sukurtos aktyvios veiklos, kūrybiškumo, išradingumo, ištvermės, artistiškumo ir kitokių gebėjimų ugdymo erdvės. Taip pat dalyvavo mokinių komandos su mokytojomis iš Šakių rajono Slavikų bei Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinių mokyklų. Tėvelių atstovai, ir Viešvilės „Skalvijos“ vaikų globos namų užimtumo specialistas įkūrė sportinę erdvę. Net 30 mokinių pasirinko sportinę veiklą, aktyviai ir azartiškai rungtyniavo kvadrato, krepšinio rungtynėse, atliko įvairius pratimus ir triukus ant skersinio. Jų vadovai – tėvelių (globėjų) atstovai Kęstutis Kuniauskas ir Andrius Levčenko. Mamų erdvėje „Ilgakasių pasaulis“ įvairiausiais būdais buvo pinamos mergaičių kasos. Pynė mamos, pynė pačios mokinės vienos kitoms, o taip pat ir mokyklos svečiams. Mamas Astą Kazlauskienę, Ievą Sakalauskienę, Liną Paulikienę subūrė mama ir mokytoja Aušra Rusinavičiutė. Šokio-mankštos „Zumbos ritmu“ erdvėje su vadove Rasa Augustiene prakaitą liejo pradinių, septintų, dešimtų klasių mokiniai, o tai pat ir prisijungę svečiai. Mūsų mokyklos skautų vadovės  Eglė Gečaitė ir Danutė Daunorienė pasikvietė į pagalbą buvusį mūsų mokyklos skautą Luką Kazlauską ir jauniesiems savo erdvės dalyviams pasakojo apie skautiją, mokė žaisti skautiškus žaidimus, dainuoti dainas, įsirengti stovyklavietę. Šiais metais rankdarbių erdvėje dirbanti vadovė Sniežana Šašienė su grupe mokinių pagamino mokyklos talismaną – 8 margaspalves pelėdas, jos ilgai puoš mokyklą ir džiugins svečius. Mėlynojoje dailės erdvėje mokiniai su mokytoja iš Slavikų pagrindinės mokyklos Galina Sniečkuviene piešė, lipdė, konstravo mokyklos gimtadieniui tortą. Meistrystės erdvėje mokytojas Juozas Budzinauskas su savo jaunaisiais meistrais pagamino ir padovanojo mokyklai įvairiausių raktų pakabukų. Skambiai aidėjo nuo neįprastų muzikos instrumentų muzikavimo erdvė, vadovaujama mokytojos Kristinos Martinaitytės-Glinskienės. Šiais metais erdvių sąrašą papildė trys naujos veiklos: ėjimo su lazdomis erdvė su Jurbarko visuomenės sveikatos centro specialiste Gitana Šulciene, teatro erdvė, kurioje sutiko padirbėti Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos mokytoja Edita Gilienė su savo mokinių komanda ir „Makiažas+rūbai“ erdvė su kosmetologe Rasa Rakšteliene. Kaip jau įprasta, viską matė, girdėjo, pastebėjo ir fiksavo mūsų „žurnalistai“ su vadovu, profesionaliu fotografu ir operatoriumi Audriumi Sinkumi. Po trijų valandų intensyvaus darbo kiekviena grupė pristatė savo veiklos rezultatus. Kadangi kartu paminim ir mokyklos Gimtadienį, todėl kiekviena klasė paruošė kitai klasei po saldžią dovaną. Pačiai mokyklai atiteko nuostabūs vainikai iš įvairiaspalvių kvepiančių ir žydinčių augalų (informacija pavaduotojos R. Augustienės, nuotraukos A. Sinkaus ir mokinių).

alt alt

alt alt

alt alt

alt alt

 

         Gegužės 17 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis išvyko į Anykščius. Laukė ilga kelionė ir, kad ji neprailgtų, mokytoja Kristina pasakojo vaikams apie Anykščius, Puntuko akmenį, žymiuosius mūsų lakūnus, to krašto rašytojus: Antaną Baranauską, Antaną Vienuolį ir Joną Biliūną. Pirmasis sustojimas - Anykščių šilelis. Nuskubėjome prie Puntuko akmens, visi jį draugiškai apkabinome. Užkopę į kalną, atsidūrėme prie lajų tako. Susipažinę su taisyklėmis, pajudėjome taku. Išties buvo labai įspūdinga ir nepakartojama keliauti, vos ne siekiant medžių viršūnių. Didžioji dauguma vaikų lipo į bokštą, iš kurio atsivėrė nuostabus Anykščių krašto vaizdas. Nuskubėjome ir prie šventojo ąžuolo. Medis jau senas, aptvertas tvorele, kad būtų kuo mažiau sąlyčio su lankytojais. Papietavę gražiame gamtos prieglobstyje, išskubėjome į Labirintų parką. Toliau laukė pramogos. Drąsiausieji leidosi lynu, mažesnieji sukosi karuselėje, dauguma berniukų pasirinko šaudymą iš lanko ir arbaleto. Papramogavę išsiruošėme namo. Autobuse vyko įdomi viktorina „Ką pamatei, sužinojai, išgirdai?“ Už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti prizais (informacija mokytojos D.Daunorienės, nuotraukos – mokytojos Neringos Padvelskytės-Putramentienės).

alt

            alt       alt

 

Informuojame, kad matavimai tų mokinių, kuriems reikalinga nauja mokyklinė apranga, vyks pirmadienį, gegužės 23 d., nuo 13 val. mokykloje. Matavimų metu mokiniai turi būti su tėveliais (globėjais). Tiekėjai atsiveš įvairaus dydžio aprangų, kurias bus galima įsigyti ir vietoje.

 

 
Daugiau įrašų...