Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

        Į mokyklą jau atvežtos užsakytos ir apmokėtos mokyklinės aprangos. Jas galima pasiimti darbo dienomis nuo 9 iki 12 val. arba po pietų nuo 13 iki 15 val. Kviečiame ateiti tuos, kas buvote užsisakę.

 

       Nuo liepos 1 d. dėl socialinės paramos mokiniams vienas iš mokinio tėvų ar kitas bendrai gyvenantis pilnametis asmuo, globėjas, pilnametis mokinys ar nepilnametis mokinys (toliau-pareiškėjas), kuris yra susituokęs arba emancipuotas gali kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijas. Prašymą dėl nemokamo maitinimo galima pateikti ir mokykloje, kurioje mokinys mokosi. Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti, galima kreiptis ne vėliau kaip iki spalio 5 dienos, o dėl nemokamo maitinimo, visus mokslo metus. Vidutinės šeimos pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neturi būti didesnės nei 1,5 valstybės remiamų pajamų (153 Eur). Įvertinus buities ir gyvenimo sąlygas ir surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą, nemokamas maitinimas gali būti skiriamas, kai pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 2 VRP (204 Eur).

Kiekvienas pareiškėjas privalo pateikti pažymas apie savo šeimos pajamas: darbo užmokesčio, pajamas iš žemės ūkio veiklos, pinigines lėšas gautas vaikui išlaikyti ir kt. Pažymų apie gaunamas išmokas iš Sodros, Darbo biržos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros pateikti nereikia. Besikreipiantys pirmą kartą, pareiškėjai būtinai turi pateikti visus šeimos dokumentus (santuokos, ištuokos, mirties, vaikų gimimo liudijimus, tėvų asmens tapatybės dokumentus, kt.). Pareiškėjas privalo pateikti visą teisingą informaciją, reikalingą teisei į socialinę paramą mokiniams nustatyti ir  informuoti apie pasikeitusias aplinkybes, turinčias įtakos teisei į socialinę paramą mokiniams, ir sudaryti savivaldybės administracijai galimybę tikrinti šeimos buities ir gyvenimo sąlygas.

 

Viešvilės pagrindinei mokyklai nuo 2015 metų rugsėjo 1 d. reikės šių pedagogų:

1) Pradinių klasių  mokytojo - pilnu krūviu

2) Fizikos mokytojo - 7 kontaktinės valandos

3) Dorinio ugdymo (etikos) mokytojo - 3-4 kontaktinės valandos

4) Rusų k. mokytojo - iki 10 kontaktinių valandų

5) Lietuvių k. mokytojo - 5 kontaktinės valandos

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas, nurodyto dalyko mokytojo kvalifikacija.

Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.

Pozityvus mąstymas ir lankstus požiūris.

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti.

Darbo mokykloje patirtis būtų privalumas.

Gyvenimo aprašymus, išsilavinimo dokumentų kopijas pateikti mokykloje iki 2015-07-31.

2015 m. rugpjūčio 5 d., 11 val., reikalavimus atitinkantys kandidatai kviečiami pokalbiui.