Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Atvira informavimo ir orientavimo sistema - AIKOS
Projektas „Mes rūšiuojam prisijunk ir tu
Saugus elgesys vandenyje
Saugus elgesys vandenyje
Pirmas

          Miškas mums visiems – vieta, kur galime rasti tai, ko ieškome: ramybę, poilsį, pramogas. Tačiau vis dažniau miškas tampa sąvartynu: vietoje grybų ar uogų čia randame paliktas dūlančias padangas, statybines atliekas, nereikalingą buitinę techniką ir kitas šiukšles. Norėdami prisidėti prie rūpinimosi mūsų krašto miškais, mes, jaunųjų miško bičiulių būrelio „Atžalynas“ nariai, rugsėjo 11 dieną dalyvavome pirmojoje respublikinėje miškininkų organizuotoje akcijoje ,,Miško kuopa”. Šią akciją vykdėme kartu su Valstybinių miškų urėdijos, VĮ Jurbarko regioninio padalinio, Pašvenčio ir Mantvilių girinkijos miškininkais. Tą dieną su miškininkais apvažiavome ir sutvarkėme nemažą miško plotą ir jame įsikūrusias penkias miško poilsiavietes. Po talkos grįžome į Pašvenčio girininkiją, kur miškininkai už darbą iš peties pavaišino karšta arbata bei įvairiais skanėstais. Prie arbatos puodelio aptardami dienos veiklą džiaugėmės, kad gamtos mylėtojai atvykę į mišką ras švarų ne tik suolą ir stalą, bet ir iššluotą ir sutvarkytą pavėsinę. Būkime kultūringi, miške elkimės taip, kaip norėtume, kad mūsų kieme elgtųsi svečiai (informaciją ir nuotraukas pateikė JMB būrelio „Atžalynas“ vadovė Vaida Jakaitytė).

alt alt

alt alt

 

         Spalio 21 dieną mūsų mokyklos pradinukus ir priešmokyklinukus aplankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Budrius. Jis mokinukams papasakojo, kaip atsargiai eiti per kelią, atsakingai važinėti kiemuose su dviratukais, paspirtukais, kaip nešioti atšvaitus, kur saugiausiai pereiti gatvę. Policininkas savo patarimus paįvairino rodydamas videofilmuką. O visą paskaitėlę pagyvino nenuorama šuniukas Amsis. Vaikai labai džiaugėsi Amsio draugija, su juo sveikinosi, fotografavosi ir pasižadėjo laikytis saugaus elgesio taisyklių (informaciją pateikė socialinė pedagogė V. Kravčenkienė, nuotraukas – mokytoja R. Neverauskienė).

alt alt

alt alt

 

            Rugsėjo 17 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje išvykoje, tęsdami draugystę su mokiniais iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ir Panemunių regioniniu parku. Apsilankėme kitoje Nemuno pusėje, Gelgaudiškio dvaro pažintiniame take. Gidė Vaida Mozūraitienė supažindino su dvaro istorija. Pro sidabrinių klevų alėją patraukėme į parką. Sustodami prie gražesnių, retesnių medžių, aplankėme dvaro praeitį menančias aikšteles: „Žvaigždės“, „Asesoriaus kapo“, „Velnių“. Aikštelėse išklausėme įdomius pasakojimus, žaidėme žaidimus, atlikome užduotis. Drėgnokas oras nesugadino nuotaikos. Sutarėme, kad bendrausime ir vėl susitiksime pavasarį, aplankysime vieni kitus. Su nekantrumu lauksime naujų išvykų (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja R. Neverauskienė).

alt alt

 
Daugiau įrašų...