Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Jūsų IP yra:
Pirmas

         Ketvirtadienio rytmetį Rudenėlis (auklėtoja Rita), nešinas pilnais krepšiais  vaisių ir daržovių, pakvietė vaikučius, jų tėvelius ir auklėtojas į linksmą derliaus šventę "Rudenėlio sveikos vaišės". Vaikai rungėsi moliūgų ridenimo ir kaštonų nešimo šaukštuose rungtyse, mamytės aižė pupas, močiutės skuto obuolių žievelę (kurios gausis ilgesnė), o tėveliai lenktyniavo, kuris greičiau suvalgys obuolį. Po rungtynių vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, šoko ir žaidė ratelius, į kuriuos kvietė mamytes ir tėvelius.

        Šventės metu visi gėrėjosi vaikučių kartu su tėveliais darytais kūrybiniais darbeliais iš daržo ir sodo gėrybių, o pabaigoje vaišinosi sveikais skanumynais (informacija ir nuotraukos Birutės Kuklierienės).

   alt alt

alt   alt

 

 

        Spalio 15 d. biologijos mokytoja Vaida Jakaitytė ir sveikatos priežiūros specialistė Ramutė Mineikienė organizavo sveikos gyvensenos propagavimo dieną, kurios tikslas – skatinti Viešvilės pagrindinės mokyklos bendruomenę prižiūrėti savo kūną, kad gerai dirbtų protas ir neapleistų sveikata. Tą dieną mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai antros pertraukos metu buvo pakviesti į sporto salę mankštai. Trečios pertraukos metu buvo supažindinama su šypsenos galia ir patariama, ką daryti, kad šypsena nedingtų nuo veido ir sukurtų laimę namuose, geranorišką aplinką mokykloje. Ketvirtos ir penktos pertraukos metu buvo akcentuojama rankų higiena. Prie mokyklos valgyklos bendruomenės nariai buvo mokomi tinkamai plauti rankas. Kitomis šios savaitės dienomis per kelias pertraukas buvo organizuojama bendra mankšta, vaikai prisiminė smagius pertraukų, laisvalaikio judrius žaidimus - "klases" ir šokinėjimą per gumą.

         Labai smagu, kad mūsų mokyklos bendruomenė aktyviai įsijungė į organizuotas veiklas ir noriai jose dalyvavo (informacija mokytojos Vaidos Jakaitytės, nuotraukos pavaduotojos ugdymui Rasos Augustienės).

alt alt

alt alt

 

         Spalio 14 dieną mokykloje vyravo sportinė nuotaika. Prieš pietus darželinukai ir 1-2 klasių mokinukai dalyvavo solidarumo bėgime, o tos dienos popietę mokiniai ir pedagogai, mokinių tėveliai rinkosi į mokyklos aikštyną, kuriame vyko simbolinis aikštyno atidarymas, solidarumo bėgimas ir kitos sportinės rungtys. Renginio pradžioje mokyklos direktorė Irena Oičenkienė pasidžiaugė, kad ne tik mokykla, bet ir visa miestelio bendruomenė turi vietą, kurioje gali žaisti futbolą, krepšinį, pabėgioti. Kartu su bendruomenės centro "Skalvija" tarybos pirmininku Algimantu Liaudaičiu perkirpo simbolinę juostelę ir palinkėjo vaikams aktyviai sportuoti šiame aikštyne. Visis mokiniai kartu su pavaduotoja ugdymui Rasa Augustiene tarė pasižadėjimo žodžius, kad aikštynas bus naudojamas pagal paskirtį, jame nebus palikta šiukšlių, bus saugomas inventorius. Direktorė padėkojo labiausiai prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo mokyklos darbuotojams: pavaduotojui ūkiui Edmuntui Mankui ir vyr.buhalterei Elvyrai Kaminskienei.

        Po to vyko solidarumo bėgimas, kurį respublikoje inicijavo vaikų organizacija "Gelbėkit vaikus", o mūsų mokykloje jį įgyvendino šiai organizacijai priklausanti vaikų grupė "Taškas" su vadove Valda Kravčenkiene ir kūno kultūros mokytoju Vadimu Aksionovu. Visi bėgime dalyvavę vaikai ir suaugusieji gavo specialius padėkos raštus. Daug emocijų sulaukė ir kitos rungtys: kimštinio kamuolio metimas ir futbolo varžybos, nes dalyvavo jose ir mokytojai, ir tėveliai. Vaikai įrodė, kad futbolą jie žaidžia tikrai geriau.

alt alt

alt alt

alt alt

 

         Saulėtą penktadienio popietę 6-8 klasių mokiniai su auklėtojomis Kristina Martinaityte-Glinskiene ir Valda Kravčenkiene surengė išvyką į Taurų rekreacinį parką, kuris įsikūręs Tauragės miesto pakraštyje, buvusio Tauragės dvaro teritorijoje. Čia mūsų laukė žalioji, mėlynoji, raudonoji ir juodoji trasos. Pradėjome nuo žaliosios, kuri skirta nepatyrusiems lankytojams. išbandžius 4 m aukštį, 12 rungčių ir 2 "skrydžius", išmėginome sunkesnes trasas. Ne visi ryžosi įveikti gerokai sudėtingesnę raudonąją trasą, tačiau gerų emocijų, puikios nuotaikos neprisitigo iki pat namų (informacija V.Kravčenkienės, nuotraukos - K.Martinaitytės-Glinskienės).

 alt    alt

alt alt

 

       Mūsų dešimtokai, tęsdami gražią tradiciją, padedami klasės vadovės Danutės Sabonaitienės ir pavaduotojos ugdymui Rasos Augustienės, priminė mokyklos pedagogams, kad spalio pradžioje minima Tarptautinė mokytojo diena ir nuo pat ryto sukūrė šventinę nuotaiką, pasitikdami mokytojus su gėlėmis ir pačių padarytomis girliandomis bei žaisliukais. Jaunesnių klasių vaikams jie vedė pamokas, o mokytojus pakvietė prie kavos puodelio. Mokytojų laukė smagi pramoga - fotosesija. Šventinę nuotaiką kūrė ir mūsų "Rūpestėlis", sugalvojęs įdomias ir kūrybingas užduotis. Ačiū dešimtokams ir jiems talkinusiems devintokams už sveikinimus, skanius pyragus ir padovanotą mokytojams šventinę nuotaiką (informacija ir nuotraukos direktorės Irenos Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...