Positive SSL
Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

               Vasario 19 d. buvome pakviesti dalyvauti Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje vykusioje respublikinėje pedagogų konferencijoje „Aukštesnės ugdymo kokybės link“.  Konferencijos metu pedagogai dalijosi savo gerąja darbo patirtimi. Prisiminėme, tai ką jau žinojome, pasisėmėme gerų patarimų ir idėjų, kad mūsų mokiniai lavintų savo įvairias kompetencijas, patys pasidalinome gerąja patirtimi. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokytoja Danutė Daunorienė pristatė tikslingą gamtamokslinių priemonių panaudojimą pradinių klasių pamokose, o anglų kalbos mokytoja Aušra Rusinavičiutė pasidalijo savo patirtimi apie mokinių vertinimo ir įsivertinimo metodus anglų kalbos pamokose (informacija mokytojos A. Rusinavičiutės, nuotraukos mokytojų D. Daunorienės ir A. Rusinavičiutės).

alt alt

 

           Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre dirbanti kūrybingoji vadovė Sniežana Šašienė pakvietė mokyklos mokinius su klasių vadovais ateiti į kultūros centre įsikūrusią studiją ir savo bendru kūrybiniu darbu prisidėti prie miestelio parko papuošimo prieš Vasario 16-ąją. Mokiniai noriai dažė, klijavo, siuvo įvairias detales. Vasario 15 d. miestelio parko medžiai pasipuošė trispalviais kūrybiniais darbais, skirtais mūsų valstybės 101-osioms atkūrimo metinėms. Parke kvepėjo žolelių arbata, skambėjo juokas ir dainos. Svečiavosi būrys karių, dalyvavo kultūros centro, seniūnijos, bendruomenės centro atstovai. Draugiškai susiskirstę į komandas visi žaidė žaidimus, kiti padėjo vadovei Sniežanai puošti parko medžius. Rasos ir Audriaus Sinkų šeima fiksavo prasmingos veiklos akimirkas. Visi gyva rankų grandine apkabinome papuoštą parką. Šauni Sniežanos Šašienės idėja papuošti parką, taip pasveikinant Lietuvą, nudžiugino ne tik miestelio gyventojus, bet paliko įspūdį ir pravažiuojantiems bei Viešvilės svečiams (informacija pavaduotojos ugdymui R. Augustienės, nuotraukos A. Sinkaus).

alt alt

alt alt

 

          Vasario 12 d. vyko anglų kalbos olimpiada 5-10 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus, bendradarbiavimą panaudojant kalbos mokėjimo galimybes. Olimpiadoje dalyvavo 14 mokinių. Mokiniams reikėjo atlikti skaitymo, žodyno taikymo ir rašymo užduotis. Mokiniai buvo suskirstyti į 5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl. grupes. Geriausiai sekėsi užduotis atlikti 5 kl. mokinei Natai Vaitkutei (I vieta), 7 kl. mokinei Viltei Strikaitei (I vieta), 9 kl. mokinei Aurelijai Vaitkutei (I vieta) ir 10 kl. mokiniui Gražvydui Stanevičiui (I vieta).  Ačiū mokiniams už norą dalyvauti olimpiadoje ir pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus. 

           Vasario mėn. pradžioje mokyklą pasiekė diplomai trims mokinėms už sėkmingą dalyvavimą gruodžio mėn. vykusioje respublikinėje anglų kalbos „Kings“ olimpiadoje. Joje dalyvavo Nata Vaitkutė (5 kl.), Goda Kolyčiūtė (5 kl.) ir Aurelija Vaitkutė (9 kl.), kurioms puikiai sekėsi atlikti olimpiados užduotis ir jos gavo 2 laipsnio diplomus. Sveikinu ir džiaugiuosi šių mokinių noru tobulinti savo anglų kalbos žinias (informacija  ir nuotrauka anglų kalbos mokytojos A.  Rusinavičiutės).

alt

 

   Pagal mokyklos ugdymo planą priešmokyklinukai ir 1-10 klasių mokiniai atostogauja nuo vasario 18 d. iki vasario 22 d. Į mokyklą reikia sugrįžti vasario 25 d.  

 

           Vasario 13-ąją trečiokams vyko integruota pasaulio pažinimo ir fizikos pamoka. Pamokos tema buvo „Elektros grandinė.“ Kartu su mokytoja Rūta neverauskiene trečiokai aptarė, kokia pavojinga gali būti elektros srovė, kad žaisti ar neatsargiai elgtis su ja yra labai rizikinga. Bet atlikti bandymus, naudojantis nepavojingomis priemonėmis, netgi labai įdomu. Fizikos mokytoja Laima Miliuvienė mokinius išmokė sujungti elektros grandinę. Per technologijų pamoką mokiniai buvo pasigaminę lėlių teatro sceną. Todėl knietėjo, ką nors sukonstruoti ir scenai padaryti apšvietimą. Dėžės viduje  mokiniai įtaisė lemputę, kuri bandymo metu turėjo įsižiebti. Vaikams buvo daug džiaugsmo, kai bandymas pavyko ir improvizuota scena buvo apšviesta (informacija mokytojos R. Neverauskienės, nuotraukos mokytojos D. Daunorienės).

alt alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...