Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Jūsų IP yra:
Pirmas

            Mokykloje įvyko meninio skaitymo konkurso mokyklonis turas. Gaila, bet dalyvių skaičius buvo mažesnis nei ankstesniais metais - dalyvavo tik dešimt 5-7 ir 9 klasių mokinių. Nei aštuntokų, nei dešimtokų tarp dalyvių nebuvo. Tačiau labai džiaugiamės, kad tie mokiniai, kurie panoro dalyvauti meninio skaitymo konkurse, nuoširdžiai jam rengėsi, rinkosi tinkamus tekstus, mokėsi juos mintinai. Dalyvių pasirodymus vertino pradinių klasių mokytojos Rūta Neverauskienė ir Danutė Daunorienė bei pavaduotoja ugdymui Rasa Augustienė. Žiūrovų ir vertinimo komisijos nuomonės sutapo dėl konkurso prizininkų. Geriausio skaitovo vardą pelnė šeštokas Gražvydas Stanevičius (I vieta), antroji vieta atiteko devintokei Ramintai Sakalauskaitei, o dvi trečiąsias vietas pasidalino šeštokė Urtė Strikaitė ir penktokas Šarūnas Degutis.  Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais.

           Rajoniame ture mokyklai vasario 4 d. atstovaus šeštokas Gražvydas Stanevičius ir devintokė Raminta Sakalauskaitė. Juos abu rengia lietuvių kalbos mokytoja Danutė Sabonaitienė. Linkime jiems sėkmingo pasirodymo rajone!

alt alt

alt alt

 

             Penktokai lietuvių literatūros pamoką turėjo mokyklos bibliotekoje. Jų lietuvių kalbos mokytoja, siekdama paskatinti vaikus daugiau skaityti, geriau susipažinti su jų amžiui skirta literatūra, kartu su mokyklos bibliotekininke vedė literatūros pamoką. Bibliotekininkė Elena Vizbarienė penktokams papasakojo apie vaikų labiausiai mėgstamas Astridos Lindgren ir kitų vaikų literatūros autorių knygas, supažindino su naujausiomis knygomis. O mokiniai raiškiai skaitė A.Lindgren knygos "Rasmusas klajūnas" ištraukas, domėjosi, kokias knygas jie gali perskaityti (informacija ir nuotraukos I. Oičenkienės).

alt  alt

 

           Sausio 23-24 dienomis mūsų mokyklos "Karšuvos" skautų draugovė dalyvavo Smalininkuose vykusioje skautų olimpiadoje. Viešvilės skautai dalyvavo visose rungtyse. Prizines vietas pelnėme krepšinio varžybose, kuriose atkakliai kovėsi Lukas Kazlauskas, Mangirdas Mitkus bei Mantas Kutka. Šokių konkurse antrąją vietą iškovojo Gintarė Stanevičiūtė ir Lukas Kazlauskas, smiginyje prizinę vietą pelnė Indrėja Mockaitytė. Pelnyti medaliai lėmė tai, jog bendroje įskaitoje tapome treti ir iškovojome taurę.  Ačiū "Nemuno" draugovės skautams ir vadovei Jolitai, kad žiemą neleidžia skautams nuobodžiauti (informacija ir nuotraukos vadovės E.Gečaitės).

alt alt

alt alt

 

            Nors šių metų žiema gyvūnams ir nėra labai sunki, tačiau šiuo metu žvėrys jau yra išsekę, todėl jiems būtina žmonių pagalba. Jaunieji miško bičiuliai kartu su būrelio vadove Vaida Jakaityte, Kalvelių girininkijos girininke ir būrelio globėja Irena Petrošiene bei Viešvilės girininkijos girininku Kęstučiu Masaičiu pasirūpino miško gyvūnais – nuvežė jiems į mišką įvairių gėrybių: grūdų, bulvių, morkų, burokėlių. Gėrybes palikome ne bet kur, o įrengtose šėryklose, kurios yra nuolat lankomos ir prižiūrimos miškininkų. Žvėrelių šėrimas žiemos metu yra rimtas išbandymas, kadangi globą reikia tęsti tol, kol žvėrys ir paukščiai ras pakankamai natūralaus maisto gamtoje.Kiekviena kelionė su pašarais važiuojantiems mokiniams - gamtinė pamoka, nes visada apžiūrime pėdas, patyrinėjame, kokie žvėrys čia lankosi. Šios išvykos metu mokėmės, kaip sužinoti medžio amžių jo nenupjovus, kokie yra miško kenkėjai. Stebėjome nuo medžių liemenų kenkėjų (kinivarpų) nudžiūvusius ar bedžiūstančius medžius, po medžio žieve išgraužtus takus. Po pamokėlės vykome atsisveikinti su storiausia mūsų krašte augusia pušimi, kuri neatsilaikė prieš uraganą Feliksą ir nulūžo. Paskutinį kartą apkabinome pušį (jos kamienui apglėbti prireikė 6 mokinių), įkvėpėme gaivaus sakais kvepiančio oro, nuo pušies vainiko prisirinkome kankorėžių, iš kurių tikimės išbirs sėklų, kurias galėsime pasėti ir sulaukti žymiosios pušies palikuonių. Girininkas Kęstutis mums pažadėjo padovanoti šios pušies medžio kamieno pjūvį, kad galėtume suskaičiuoti jos amžių pagal metines rieves.

         Pilni neišdildomų įspūdžių grįžome namo ir dar tikrai turėsime apie ką diskutuoti artimiausiame būrelio užsiėmime (informacija vadovės V.Jakaitytės, nuotraukos T.Sinkaus).

alt alt

alt alt

 

        Mūsų mokykloje sausio 14 dieną vyko mokyklinė 7-8 ir 9-10 klasių biologijos olimpiada. Tą dieną išbandyti savo gebėjimus, pasitikrinti biologijos žinias ir turiningai praleisti laiką pasiryžo penki 7-8 klasių mokiniai (E. Rusinavičius, S. Šleževičiūtė, G. Žilinskaitė, A. Paulauskas, D. Petkevičiūtė) ir penki 9-10 klasių mokiniai (M. Leveckis, E. Lužeckas, S. Šleževičiūtė, M. Urba, R. Bauža). Mokykliniame etape mokiniams buvo pateiktos tik teorinės užduotys. Geriausiai užduotis tarp 7-8 klasių atliko šie mokiniai: Emilis Rusinavičius (7 kl.) - I vieta (41 taškas iš 101), Giedrė Žilinskaitė (7 kl.) - II vieta (28 taškai iš 101) ir Simona Šleževičiūtė (7 kl.) - III vieta (25 taškai iš 101). Tarp dalyvavusių 9-10 klasių mokinių daugiausia taškų surinko šie mokiniai: Ernestas Lužeckas (9 kl.) - I vieta (25 taškai iš 86), Rytis Bauža (10 kl.) - II vieta (22 taškai iš 86) ir Mantas Leveckis (9 kl.) - III vieta (17 taškų iš 86) (informacija mokytojos V.Jakaitytės).


 
Daugiau įrašų...