Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

  Gruodžio 8 dieną kartu su veliuoniškiais ir smalininkiečiais mūsų jaunieji miško bičiuliai vyko į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją, kur vyko respublikinis konkursas – paroda „Žiemos puokštės“. Šiais metais konkurso tema buvo floristinė kompozicija „Kalėdinė kojinė 2016“. Mūsų mokiniai į konkursą vežė net aštuonias iš natūralių gamtinių medžiagų pagamintas floristines kompozicijas. Kol komisijos nariai apžiūrinėjo ir vertino floristines kompozicijas, mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti aplinkos inžinerijos bei miškininkystės ir kraštotvarkos fakultetus, susipažinti su studijų programomis. Taip pat kolegijoje studentai ir dėstytojai jiems demonstravo šiuolaikinės hidrotechninės statybos, „išmaniojo namo“, žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų, želdynų projektavimo ir įrengimo, sodininkystės, miškininkystės bei kitų sričių technologijas. Pasibaigus darbų vertinimui vėl visi susirinkome į salę ir nekantriai laukėme rezultatų, o juos paskelbus paaiškėjo, kad mūsų jaunųjų miško bičiulių darbai pateko tarp geriausių respublikos kompozicijų „Kalėdų kojinė 2016“. Penktos klasės mokinys Vilis Vasiliauskas ir jo floristinė kompozicija „Nykštuko buveinė“ respublikoje 5-8 klasių grupėje pelnė II-ąją vietą, o 9 klasės mokinio Lauryno Paliako kompozicija „Miško koja“ buvo apdovanota už Kalėdinės dvasios puoselėjimą. Kad darbščių mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių kompozicijos buvo pastebėtos ir įvertintos yra geras mokinių, jiems padėjusių ir paskatinusių mokytojų (Vaidos Jakaitytės, Juozo Budzinausko, Sniežanos Šašienės), miškininkių (Irenos Petrošienės, Dalios Mačiežienės) bendradarbiavimo pavyzdys. Šiandien mes vėl įrodėme, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų ir garsinti Jurbarko ir Viešvilės vardą respublikoje. Už galimybę nuvykti į šį konkursą dėkojame Jurbarko rajono savivaldybei (informacija ir nuotraukos mokytojos V.Jakaitytės).

alt alt

alt

 

  Jau antri metai mokyklos mokiniai, prevencinės grupės "Taškas" nariai, padedami vadovės Valdos Kravčenkienės, dalyvauja Tauragės apskrities regioninių kelių organizuojamame videoklipų konkurse „Būk saugus kelyje“. Šiemet, mūsų mokyklos aštuntokės Giedrė Vasiliauskaitė, Andželika Girdžiutė, Beatričė Elvikytė, Delila Holdgruen ir Kamilė Ambrasaitė dalyvavo klipo kūrime. Pirmiausiai sugalvojome idėją, kaip pasidžiaugti Viešvilėje pradėtais šaligatvių sutvarkymo darbais. Juk turėdami miestelyje šaligatvius galėsime saugiai eiti į mokyklą. Galėsime saugiai vaikščioti ne tik mes, bet ir kiti miestelio gyventojai. Už šios idėjos įgyvendinimą vaizdo klipe laimėjome III-ąją vietą apskrityje. Mūsų klipas buvo išrinktas iš 69 apskrities mokyklų atsiųstų darbų. Mergaitės ir jų vadovė buvo apdovanotos vertingais prizais. Širdingai dėkojame vaikų globos namų socialinei darbuotojai Rasai Sinkuvienei. Be jos pagalbos mes būtume neįgyvendinusios savos idėjos (informacija socialinės pedagogės V.Kravčenkienės, nuotrauka direktorės I.Oičenkienės).

alt

 

 Gruodžio 6 d. mūsų mokyklos mokinių taryba susitiko su Jurbarko rajono jaunimo reikalų koordinatore Rasida Kalinauskiene ir Jurbarko švietimo centro specialiste atviram darbui su jaunimu Laura Molčankinaite. Viešnios su mokiniais kalbėjosi apie kasdieninę mokinių veiklą mokykloje ir už jos ribų, norus ir lūkesčius, aptarė, kokiais būdais juos pasiekia įvairi aktuali informacija. Rasida ir Laura teigė, kad mūsų jaunimas veiklus, energingas ir komunikabilus. Buvo susitarta sausio mėnesį apsilankyti Jurbarko jaunimo erdvėje, kur daug savo triūso, kūrybiškumo įdėjo patys vaikai ir jaunuoliai, kad susikurta erdvė jiems būtų patraukli. Tikimės, kad mūsų mokinių taryba ženkliai prisidės įkuriant mokykloje poilsio erdvę mokiniams ne pamokų metu (informacija ir nuotraukos pavaduotojos ugdymui R.Augustienės).

alt alt

 

  Jau tradicine tapusi Kalėdinė paramos mugė sukvietė ne tik mokyklos, bet ir miestelio bendruomenę į mokyklos sporto salę gruodžio 2 dieną. Mokyklos skautai su vadove E.Gečaite mokyklos kieme kvietė pasivaišinti žolelių arbata, pačių vaikų ir darbuotojų keptu pyragu. Salėje ir mokiniai, ir suaugusieji siūlė įvairius skanėstus, rankdarbius, atvirutes, žaislus ir kt. Vieni džiaugėsi įsigiję rankų darbo kalėdinį atviruką, kiti - šventinį skanėstų rinkinuką, miškininkų pasiūlytą kalėdinę puokštę ar adventinį vainiką. Netrūko ir sustojančių prie "Gerumo stalo" ir paremiančių gražią tradiciją prieš Kalėdas aplankyti seniūnijoje gyvenančius vyriausius senjorus, vienišus ar turinčius negalią bendruomenės narius. Mugės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems mokiniams ir suaugusiems, kurie prisidėjo rengiant ir organizuojant paramos mugę bei mugės dalyviams, palaikiusiems organizatorių iniciatyvą ir prisidėjusiems prie paramos. Visos surinktos lėšos bus labai tikslingai panaudotos. Mokykloje bus pradėtas įruošti poilsio-žaidimų kambarys mokiniams, nupirkta stalo žaidimų (informacija ir nuotraukos direktorės I.Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 

 Gruodžio 2-ąją mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai bendravo su Remigijumi Jakščiu, aktyviu, pilietišku ir gebančiu motyvuoti ne tik save, bet ir kitus jaunus žmones jaunuoliu. Jis papasakojo skaudžią savo gyvenimo istoriją, pakeitusią jo gyvenimą. R. Jakščiui tėra vos 18 metų, tačiau jis išsiskiria savo noru prasmingai gyventi, siekti užsibrėžto tikslo. Jis pats anksti suprato, kad viską gyvenime gali pasiekti tik darbu, prasminga veikla, padėdamas kitiems. Jis jau kelerius metus dirba kompanijoje „Solid Education“ vykdančiuoju direktoriumi. Jis paragino susirinkusiuosius pirmiausia turėti prasmingą tikslą, po to kantriai ir įsipareigojus sau jo siekti (informacija ir nuotrauka pavaduotojos ugdymui R.Augustienės).


alt

 
Daugiau įrašų...