Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Pirmas

          Gegužės 20 dieną Faustas Vaičikauskas (7 kl.), Mantas Leveckis (9 kl.), Lukas Lubas (10 kl.) ir Tomas Sinkus (10 kl.) kartu su būrelio vadove Vaida Jakaityte vyko į Aleksandro Stulginskio universitetą, kur vyko tarptautinių konkursų „Tiriamieji darbai miške“ ir „Jaunimas Europos miškuose“ respublikinė konferencija. Mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai dalyvavo tik pirmoje konferencijos dalyje „Tiriamieji darbai miške“ ir stendiniuose pranešimuose pristatė savo atliktus tiriamuosius darbus „Karšuvos girioje iškeltų inkilų ypatumai“ ir „Žolinė augmenija įvairiuose medynuose“, apėmusius 2-3 mėnesių gamtos stebėjimus bei tyrimus. Konkurso „Tiriamieji darbai miške“ laureatais netapome, tačiau buvome apdovanoti padėkos raštais, įgijome nemažai žinių, patirties kitiems mokslo metams ir džiaugiamės laimėję jaunųjų miško bičiulių sambūrio organizuojamą vasaros stovyklą „Mūsų žalioji vasara“ (informacija vadovės V.Jakaitytės, nuotraukos A.Girčio).

Dėkojame Jurbarko miškų urėdijai ir Daliai Mačiežienei už parūpintą transportą nuvykti į šią konferenciją 

alt alt alt alt

 

           Mūsų mokyklos Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ grupė „Taškas“ gegužės 15 dieną dalyvavo renginyje „Draugystė be sienų“ Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje. Šis renginys-akcija buvo skirtas dienai „Gegužė mėnuo be smurto prieš vaikus“ paminėti. Į šią akciją susirinko 8 mūsų rajono komandos. Mūsų mokyklai atstovavo septintokės Giedrė ir Ringailė bei devintokai Raminta, Ernestas ir Mantas. Renginio metu mokiniai dalyvavo minčių kovoje „Žinok ir veik!” Po to žiūrėjome ir aptarėme filmą “Balkonas“. Visos komandos pasirodė šauniai, o nugalėjo draugystė. Namo grįžome su džiugia nuotaika ir apdovanoti saldumynais (informacija ir nuotraukos socialinės pedagogės V.Kravčenkienės).

alt         alt

 

       Gegužės 22 d. mokykloje vyko dviratininkų varžybos "Saugus ratas", kurias organizavo žmogaus saugos mokytojas Edmuntas Mankus. Dalyvavo septyni 6-9 klasių mokiniai, žiūrovų buvo daug daugiau. Kadangi varžybos buvo skirtos 5-8 klasių mokiniams, tai prizinės vietos buvo skirtos tik tų klasių varžybų dalyviams. Buvo vertinama dviračio techninė būklė, teorijos žinios, figūrinis vairavimas, važiavimas trasoje. Daugiausia balų surinko ir užėmė pirmąją vietą šeštokas Ugnius Eidininkas, antras liko septintokas Eimantas Vasiliauskas, o trečioji vieta atiteko šeštokui Nedui Mieldažiui (informacija direktorės I.Oičenkienės, nuotraukos pavaduotojos ugdymui R.Augustienės).

alt alt

alt alt

 

         Mokyklos gimtadienio proga mokyklos rankdarbių ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų rankdarbių būrelio „Adatėlė“ nariai, vadovaujami vadovės Sniežanos Šašienės, sukūrė 112 spalvingų knygų skirtukų įvairia tematika ir mokykloje surengė jų parodą (informacija ir nuotraukos pavaduotojos ugdymui R.Augustienės).

alt alt

 

            Gegužės 22- 23 dienomis Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos  "Nemuno"  ir Viešvilės pagrindinės mokyklos "Karšuvos" skautų draugovės atidarė stovyklavimo sezoną. Stovykla - žygis "Prie Nemuno krantų" praėjo sklandžiai ir gerai, draugovės pasipildė naujais "vilkais" (mūsų draugovę papildė antrokas Rėjus Juozaitis, trečiokai Vilius Rimydis ir Agnė Katinaitytė) bei skautais (ketvirtokai Miglė Šukutytė, Miglė Šašytė, Armanda Urpšaitė ir Paulius Buitkus). BRAVO BRAVISIMO įžodį davusiems skautams!!! (informacija ir nuotraukos vadovės Eglės Gečaitės).

alt alt

 
Daugiau įrašų...