Pamokų tvarkaraštis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Archyve
Jūsų IP yra:
Pirmas

          Nuo spalio 15 d. mokyklos mokyklos biblioteka su 3 ir 4 klasių mokytojomis, atsiliepdamos į internetinės svetainės Bernardinai.lt redakcijos paskelbtą konkursą „Skaitau ir piešiu“, organizavo šių klasių mokinių dalyvavimą jame. Nupirkome knygelę "Cupės ir Zupės gyvenimas bei nepaprasti nuotykiai". Knygelę klasėse perskaitėme, aptarėme jos turinį. Po to pagal skelbto konkurso sąlygas norintys dalyvauti konkurse mokiniai piešė piešinius. Juose atsispindėjo vaikų sukurti nauji nuotykiai, kuriuos galėtų patirti knygos pagrindinės herojės, muselės Zupė ir Cupė. Konkursu susidomėjo ir jame dalyvavo dauguma minėtų klasių mokinių. Įdomiai, spalvingai ir kūrybingai jie išreiškė savo fantaziją ir vaizduotę piešiniuose. Pasikonsultavę su dailės mokytoju net 14 darbelių pasiuntėme konkurso organizatoriams. Galutinis konkurso rezultatų aptarimas ir simbolinis dalyvių apdovanojimas vyko mokyklos bibliotekoje lapkričio 19 d. (informacija bibliotekininkės E. Vizbarienės, nuotraukos direktorės I.Oičenkienės).

alt

alt  alt

 

          Lapkričio 17 dieną mūsų mokykloje buvo paminėta Tarptautinė tolerancijos diena. Mes prisidėjome prie pilietinės iniciatyvos, kuri ragino sukurti Tolerancijos knygą. Kiekviena klasė per savaitę padarė po vieną būsimos Tolerancijos knygos lapą. Dailės mokytojo Juozo Budzinausko rankose atskiri lapai pavirto bendru dešimties klasių, priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ir prevencinės grupės „Taškas“ piešinių, iliustracijų, minčių, eilėraščių tolerancijos tema kūrybiniu darbu. Iki knygos pristatymo visi mokiniai turėjo galimybę balsuoti ir rinkti „Mokyklos geradarį“. Trims nominantams buvo įteiktos vertingos knygos. Klausėmės aštuntokės Jūratės sukurto eilėraščio apie toleranciją. Autorė buvo apdovanota knyga (informacija pavaduotojos ugdymui R.Augustienės, nuotraukos direktorės I.Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 

         Lapkričio 11 dieną, švęsdami paskutinę rudens šventę, Šv. Martyno dieną, Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai nešini grėbliais ir žvakelėmis vyko į Viešvilės seniūnijos miškuose esančias senąsias kapines sutvarkyti kapus ir pagerbti amžino poilsio atgulusius buvusių kaimų gyventojus. Mokinius lydėjo būrelio vadovė Vaida Jakaitytė, miškininkės, būrelio bičiulės ir globėjos Irena Petrošienė bei Dalia Mačiežienė, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros direktorius Arvydas Griškus, seniūnijos darbuotojas Jonas Birgiolas. Tą dieną mūsų delegacija aplankė Jūravos, Pagulbinių, Naumalūnio, Kalvelių, Apšrūtų, Antupių, Liepgirių ir Riedelsbergo senąsias kapines. Lankant kapavietes, kai kuriuos antkapius buvo ne taip paprasta rasti, kadangi juos tirštai klojo lapų sluoksnis, kuris įspėjo, kad įgyvendinti kasmetinę akciją prireiks nemažai pastangų. Tačiau pasiraitoję rankoves, entuziazmo pilni kibome į darbus. Lapus mes įveikėme ir miško kapus pagražinę eglės šakomis įžiebėme gerumo žvakeles. Namo sugrįžome jau saulei besileidžiant, tačiau su gerumo ugnele širdyse (mokytoja Vaida Jakaitytė).

alt alt

alt alt

 

Lapkričio 19 d., trečiadienį, mokykloje vyks bendras tėvų (globėjų) ir pedagogų susirinkimas.

Kalbėsimės tema "Kaip padėti vaikui mokytis", aptarsime kitus aktualius mokyklos bendruomenei klausimus. Lauksime Jūsų II aukšte esančiame informaciniame centre.

 

          Spalio 12 dieną ketvirtokai su savo mokytoja Aldona Šiaulinskiene paruošė pirmokams staigmeną. Papuoštoje salėje laukė Žinių karalienė su savo patarėjais ir sargybiniais. Pirmokai parodė įvairių dalykų žinias, kartu žaidė, dainavo, sportavo, vaišinosi, prisiekė, kad bus geri mokiniai. Pirmokėlių žinios ir gebėjimai buvo įvertinti ketvirtokų pagamintais pažymėjimais. Tai buvo tradicinės pirmokų "krikštynos“, kurių metu smagiai praleidome laiką, draugiškai pabendravome (informacija mokytojos K. Budriuvienės, nuotraukos mokytojos A.Šiaulinskienės).

alt alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...