Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

        Rugsėjo 21–22 dienomis mokykloje buvo paminėta Baltų vienybės diena. Šį kartą ji vyko kitaip. Klasės rungėsi protų mūšyje. Šioje viktorinoje dalyvavo 12 komandų, visi 5–10 klasių mokiniai, kurie istorijos pamokų metu suko galvas ir atsakinėjo į įvairius klausimus. Tiesa, protų mūšiui pasiruošti mokiniams padėjo stendinė informacija, kurią jie skaitė jau visą savaitę. Geriausiai visas užduotis atliko ir nugalėjo 6 klasės komanda "Saulės vaikai" (Saulė Greičiūtė, Kostas Kvietkus, Deimantas Arcimavičius ir Eligija Gabrielaitytė), antrąją vietą pasidalino dvi komandos: 10 klasės "Žydriai" ir 8 klasės "Sraigės", trečioje vietoje liko dar viena šeštokų komanda "Sportakai". Viktorina buvo labai linksma ir visus mokinius praturtino naujomis žiniomis.

      Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų rankdarbių būrelis "Adatėlė" ir mūsų mokyklos rankdarbių būrelis paminėjo Baltų vienybės dieną, sukurdami kompozicijas iš giliukų – baltų genčių ženklus (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja E. Gečaitė ir būrelio vadovė S. Šašienė).

alt alt

alt alt

 

         Rugsėjo 21 dieną 6 klasės mokiniai pristatė savo integruotus istorijos ir geografijos projektinius darbus. Šeštoje klasėje mokiniai gilinasi į visuotinės istorijos įvykius, nuo Lietuvos istorijos keliauja į tolimesnius Europos ir pasaulio kampelius. Integruotame istorijos ir geografijos projekte mokiniai pristatė Europos valstybes, išsiaiškino svarbiausius istorijos faktus, pristatė po 3 tos valstybės tradicijas ir papročius, nurodė šalies kaimynines valstybes, paaiškino herbo reikšmę, atvaizdavo vėliavą, klasės draugus pamokė 5 tos šalies valstybinės kalbos žodžius. Visą tai mokiniai sudėjo į kūrybiškai atliktus plakatus, kuriuos pristatė ir klasės draugams (informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja E. Gečaitė).

alt alt

 

         2019–2020 m.m. grupė mokyklos mokinių, paraginti istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojos Eglės Gečaitės, dalyvavo Valstybės pažinimo centro organizuotame projekte "Misija 2019: pažink tautas Lietuvoje". Komanda projekte atliko įvairias užduotis, apie kurias jau rašėme mokyklos tinklapyje. Mokiniams sekėsi puikiai, už įdomiai atliktą užduotį ir pateiktą informaciją, buvome apdovanoti   Trakų amatų centro edukacijomis. Mokslo metų pradžioje projekto dalyviai sulaukė siuntinio iš Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos, kuriame radome stalo žaidimą apie Lietuvą, įdomių knygų bei Padėkos raštą (informaciją ir nuotrauką pateikė mokytoja E. Gečaitė).

alt alt

 
Daugiau įrašų...